Siatkarki Chemika Police od zwycięstwa rozpoczęły zmagania w Orlen Lidze. W sobotę, w inauguracyjnym meczu, pokonały we własnej hali PTPS Piła 3:0, w setach do 12, 19 i 21.
Zwycięski punkt zdobyła natomiast debiutująca w Orlen Lidze najmłodsza siatkarka Chemika Police, 19-letnia Nikola Abramajtys.
- Trema była - przyznała siatkarka. - Trochę się zdziwiłam, kiedy okazało się, że mam wejść na parkiet, ale to było pozytywne uczucie, że trener dał mi szansę.
Za tydzień, w kolejnym meczu Orlen Ligi, siatkarki Chemika Police zmierzą się z Pałacem Bydgoszcz.
Zobacz także
2020-09-03, godz. 13:51
Siatkarka Chemika z koronawirusem. Cały zespół na kwarantannie
Koronawirus w klubie Grupa Azoty Chemik Police. Jedna z siatkarek mistrzyń kraju otrzymała dodatni wynik testu na SARS-COV-2. Pozostałe zawodniczki i członkowie sztabu szkoleniowego i medycznego są zdrowi.
» więcej
2020-08-30, godz. 09:24
Chemik sprawdza formę przed ligą
Dwie porażki i zwycięstwo to bilans sparingowych spotkań siatkarek klubu Grupa Azoty Chemik Police z niemiecką drużyną Palmberg Schwerin.
» więcej
2020-08-20, godz. 20:12
Dwa zwycięskie sparingi Chemika Police
Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Siatkarki zespołu Grupa Azoty Chemik Police dwukrotnie pokonały na wyjeździe Legionovię Legionowo w towarzyskich spotkaniach.
» więcej
2020-08-09, godz. 09:22
Chemik gra juniorami. Trener apeluje o wsparcie finansowe
Piłkarski klub Chemik Police z powodów finansowych musi grać niemal w komplecie juniorskim składem w III lidze.
» więcej
2020-07-30, godz. 12:11
Kolejny sponsor siatkarek Chemika
Grupa Azoty Chemik Police pozyskała kolejnego sponsora. Partnerem siatkarek została Grupa Polmotor z marką Renault. Zgodnie z umową, nowy partner wyposaży policki klub w samochody dla członków sztabu szkoleniowego i siatkarek Chemi…
» więcej