Radio SzczecinRadio Szczecin » Blog Marcina Gondziuka » Marcin Gondziuk
Kiedy 2 lata temu Thomas Anders był w Szczecinie i gościliśmy go w Radiu Szczecin, padały również pytania o to, w jakich relacjach pozostaje z Dieterem Bohlenem. W zasadzie unikał otwartej odpowiedzi, ale między słowami można było wyczytać, że te relacje w dalszym ciągu były wtedy nie najlepsze. Panowie rozstali się, delikatnie mówiąc, w niezbyt przyjaznej atmosferze. Każdy poszedł w swoją stronę. Trochę sobie dokuczali. Aż tu nagle, 25 maja tego roku, Thomas Anders powiedział w wywiadzie dla niemieckiej telewizji ZDF, że po latach spotkali się i zakopali wreszcie topór wojenny! Niektóre media od razu odtrąbiły reaktywację Modern Talking. Parę dni potem w kolejnym wywiadzie dla Rhein Zeitung Thomas Anders powiedział jednak, że nic takiego wcale nie jest planowane. Że owszem spotkali się w Hamburgu i pogodzili, choć nie są w dalszym ciągu największymi przyjaciółmi, to relacje między nimi są już dobre, ale powrót Modern Talking nie jest w planach.
Thomas przyznał, że cała ta medialna burza o powrocie Modern Talking, jaka przeszła po jego skromnej wypowiedzi o pogodzeniu się z Dieterem, bardzo go zaskoczyła. ,,Modern Talking musi niesamowicie fascynować ludzi, znacznie bardziej niż ja sam sobie to wyobrażam" - powiedział wokalista i dodał: ,,Chodzi o to, że trzeba było po prostu zakończyć to przerzucanie się winami i pojednać. Modern Talking jest jak firma, która ciągle przynosi pieniądze. Rocznie na całym świecie sprzedajemy ponad 150 tys. płyt. Z tego powodu mamy wciąż jednego prawnika, który troszczy się o nasze wspólne sprawy. I gdy teraz musieliśmy coś wyjaśnić, Dieter i ja zdecydowaliśmy się zrobić to osobiście, a nie telefonicznie. Tak, wiele niedobrego się wydarzyło i obaj dawaliśmy sobie wzajemnie powody, aby tak było. Teraz jednak chcemy zakończyć te kłótnie". Czy faktycznie nie będzie z tego żadnych nowych nagrań? Czas pokaże. Zwykle największa pokusa wydania czegoś nowego pojawia się w okolicach Gwiazdki. Niejeden fan Modern Talking chciałby pewnie otrzymać taki prezent pod choinkę. Bo z jakimś hitem na wakacje Thomas i Dieter chyba raczej już nie zdążą ;)
 

Zobacz także

2015-04-28, godz. 10:53 Powrót Rudego W grudniu roku 2010 odbył się pożegnalny koncert zespołu Simply Red. Jak się jednak teraz okazuje, wcale nie taki pożegnalny, bo Mick Hucknall postanowił… » więcej 2015-03-26, godz. 10:32 Pożegnanie z hitem Sinead O’Connor ogłosiła, że nie będzie już śpiewała na koncertach swojego największego przeboju ,,Nothing Compares 2 U”. Na swoim profilu na Facebooku… » więcej 2015-03-16, godz. 11:13 Kuszyńska jedzie do Wiednia Monika Kuszyńska będzie reprezentowała Polskę w tym roku w Konkursie Piosenki Eurowizji. To spora niespodzianka, bo wcześniej nie typowano jej w ogóle na… » więcej 2015-02-03, godz. 12:43 Muzyczny wypadek Sam Smith to ostatnio jedna z największych gwiazd popu na świecie. Przełomem w jego karierze okazała się piosenka ,,La La La” zaśpiewana u Naughty Boya… » więcej 2014-11-02, godz. 21:45 Jak brat z bratem O tym się mówi i pewnie będzie się mówiło, dopóki się nie stanie. Rzecz dotyczy grupy Oasis, jednego z najpopularniejszych brytyjskich zespołów rockowych… » więcej 2014-10-04, godz. 16:32 Król Popu postraszy w trójwymiarze John Landis pracuje nad trójwymiarową wersją słynnego teledysku do przeboju Michaela Jacksona ,,Thriller". Po raz pierwszy świat zobaczył ten teledysk w… » więcej 2014-09-18, godz. 23:05 U2 w nowych czasach Czekaliśmy długo na ich nowy album. 5 lat i 7 miesięcy minęło od wydania poprzedniej płyty ,,No Line On The Horizon", a tak długiej przerwy grupa U2 jeszcze… » więcej 2014-08-11, godz. 23:05 To, co ich łączy, mocniejsze niż to, co dzieli? 18 września odbędzie się w Szkocji referendum w sprawie odłączenia się tego kraju od Wielkiej Brytanii. Szkoci są podzieleni, ale w tej sprawie głos zabierają… » więcej 2014-06-23, godz. 10:53 Sia prosi wszechświat Ta pani siedzi w branży muzycznej od wielu już lat i od lat ma zagorzałych fanów, ale dopiero teraz stała się gwiazdą popu pierwszej wielkości. Sia Furler… » więcej 2014-06-11, godz. 20:56 Przy muzyce o sporcie (i nie tylko) Niesamowitą popularnością cieszy się nowy, mundialowy teledysk do piosenki Shakiry ,,La La La". Kolumbijska gwiazda nakręciła już wcześniej jeden videoclip… » więcej
123