Aktywna sobota
Radio SzczecinRadio Szczecin » Aktywna sobota » Audycje
Ekipa Kobiecego Biegania.
Ekipa Kobiecego Biegania.
Daria Sokołowska.
Daria Sokołowska.
Ewa Puszkiewicz, Ewa Wierzba i Magda Niewiadomska.
Ewa Puszkiewicz, Ewa Wierzba i Magda Niewiadomska.
Aktywna Sobota cz.1 - Rajdy? Futbol? To nie tylko dla mężczyzn
Aktywna Sobota cz.2 -Kobiece gadanie? Kobiece bieganie!!! To jest to!
Nasze studio opanowały kobiety! Najpierw rozmawialiśmy o kobietach w typowo męskich sportach, a potem gościliśmy pasjonatki biegania, które przekonywały, że bieganie w kobiecym gronie ma swoje plusy.

Rajdy samochodowe i piłka nożna. Kiedy myślimy o tych dyscyplinach, zwykle widzimy je w wydaniu męskim. Jak ze stereotypami radzą sobie kobiety uprawiające te sporty? O tym rozmawialiśmy z Klaudią Podkalicką , utytułowanym kierowcą rajdowym i wyścigowym oraz Darią Sokołowską , trenerką w MKS Olimpia Szczecin.

Ewa Wierzba z Przecławia jest biegaczką i blogerką (prowadzi bloga godecja.pl). Wpadła na pomysł, aby zaktywizować inne dziewczyny (nie tylko z Przecławia) i zorganizowała wspólne treningi pod hasłem Kobiece Bieganie. Po co to wszystko - opowiadała razem z rozbieganymi koleżankami - Ewą Puszkiewicz i Magdą Niewiadomską.
 

Zobacz także

2020-05-02, godz. 07:49 Co był pierwsze: joga czy rower, czyli Rowerowa Joginka Gościem Aktywnej Soboty była Monika Leszko, która na Instagramie prowadzi profil Rowerowa Joginka. Tam dzieli się i zaraża innych swoimi aktywnościami, a… » więcej 2020-03-02, godz. 16:09 Złomem do Turcji, czyli Polonez Caro jedzie dla dzieci Naszymi gośćmi byli Lucyna Dunajska i Tomasz Badocha czyli Z1FSO Złombol Team. Szczecinianie zamierzają wystartować w tegorocznej edycji charytatywnego rajdu… » więcej 2020-02-15, godz. 06:51 Razem dookoła świata, czyli podróż dla żony Jadwiga i Ryszard Tunkiewiczowie w marcu ruszają w podróż dookoła świata. Oboje w tym roku kończą 70 lat. O planowaniu, marzeniach i ich spełnianiu opowiadali… » więcej 2020-02-07, godz. 21:20 Królowie boksu, czyli rodzinna droga na Olimp O sukcesach, treningach, planach i o tym, dlaczego warto trenować boks rozmawialiśmy z trenerem Radosławem Królem i dyrektorem ds marketingu Mariuszem Grabowskim… » więcej 2020-02-07, godz. 21:04 New York, New York, czyli marzenia spełniają się w biegu Henryk Rusiecki to biegacz nietuzinkowy. Szczecinianin już dwa razy ukończył nowojorski maraton i w swojej kategorii wiekowej osiągnął najlepszy rezultat… » więcej 2020-01-23, godz. 19:03 Rozpocząć rok w dobrym stylu, czyli co w modzie piszczy Co ubrać i jaki makijaż zrobić na karnawałowe bale czy studniówkę? Jak mądrze korzystać z wyprzedaży? O tym wszystkim rozmawialiśmy ze stylistką Sylwią… » więcej 2019-12-29, godz. 23:10 Strzelać czy nie, czyli Sylwester zwierząt Co roku wraca temat fajerwerków i zwierząt - zarówno tych domowych, jak i dzikich. Jak one odczuwają nasze głośne świętowanie? O tym mówili Marzena Białowolska… » więcej 2019-12-29, godz. 23:05 40 lat minęło, czyli biegowe urodziny pana Czesława Czesław Wiśniewski zaczął biegać dokładnie 1 stycznia 1980 roku. 1 stycznia 2020 podczas Szczecińskiego Biegu Noworocznego będzie świętował swój jubileusz… » więcej 2019-09-10, godz. 08:12 Ruszyły nabory do szkółek tenisowych SKT Zajęcia dla dzieci i dorosłych. Dla początkujących i zaawansowanych. Czym są szkółki tenisowe, kto może się do nich zapisać i co daje gra w tenisa -… » więcej 2019-09-01, godz. 10:53 Przejażdżka z Kubicą, czyli o niezwykłej pasji Krzysztofa Zaremby Na co dzień polityk, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Krzysztof Zaremba opowiedział nam o swojej pasji, jaką jest motoryzacja. I o swoim spotkaniu z Robertem… » więcej
12345