Aktywna sobota
Radio SzczecinRadio Szczecin » Aktywna sobota » Audycje
Aktywna Sobota
Aktywna Sobota
Maciej Sośnicki, Fundacja "Siatkarze dla Hospicjum"
Maciej Sośnicki, Fundacja "Siatkarze dla Hospicjum"
Szczecińscy fani spikeballa
Szczecińscy fani spikeballa
Aktywna Sobota cz.1 - Gwiazdy sportu w służbie dobroczynności
Aktywna Sobota cz.2 - O tym jak siatkówka zeszła na ziemię
Tym razem było o sportowej inicjatywie z charytatywnym celem. A potem zagraliśmy w spikeballa.

Do Meczu Gwiazd organizowanego przez Stowarzyszenie "Siatkarze dla Hospicjum" zostały jeszcze dwa miesiące, ale my już dziś mówiliśmy o tym wyjątkowym wydarzeniu. Jakie były początki? Jakich gwiazd możemy się spodziewać w tym roku? I dlaczego warto kupić bilety na mecz? O tym wszystkim opowiadał Maciej Sośnicki ze Stowarzyszenia.

Roundnet albo spikeball. To dyscyplina sportu, którą można uprawiać z rodziną albo przyjaciółmi. Na sali sportowej, w ogrodzie, na plaży, w parku. My udowodniliśmy, że także w niewielkim radiowym studiu. Na czym to polega i gdzie można w Szczecinie zagrać w spikeballa mówili nasi goście z Fundacji Na Rzecz Rozwoju Sztuki i Promocji Zdrowia Kamienica1 - prezes Marek Szymański oraz Łukasz i Władek Sadłowscy, Eliza Eliasz, Mateusz Szeszko i Tymon Serocki.
 

Zobacz także

2020-05-02, godz. 07:49 Co był pierwsze: joga czy rower, czyli Rowerowa Joginka Gościem Aktywnej Soboty była Monika Leszko, która na Instagramie prowadzi profil Rowerowa Joginka. Tam dzieli się i zaraża innych swoimi aktywnościami, a… » więcej 2020-03-02, godz. 16:09 Złomem do Turcji, czyli Polonez Caro jedzie dla dzieci Naszymi gośćmi byli Lucyna Dunajska i Tomasz Badocha czyli Z1FSO Złombol Team. Szczecinianie zamierzają wystartować w tegorocznej edycji charytatywnego rajdu… » więcej 2020-02-15, godz. 06:51 Razem dookoła świata, czyli podróż dla żony Jadwiga i Ryszard Tunkiewiczowie w marcu ruszają w podróż dookoła świata. Oboje w tym roku kończą 70 lat. O planowaniu, marzeniach i ich spełnianiu opowiadali… » więcej 2020-02-07, godz. 21:20 Królowie boksu, czyli rodzinna droga na Olimp O sukcesach, treningach, planach i o tym, dlaczego warto trenować boks rozmawialiśmy z trenerem Radosławem Królem i dyrektorem ds marketingu Mariuszem Grabowskim… » więcej 2020-02-07, godz. 21:04 New York, New York, czyli marzenia spełniają się w biegu Henryk Rusiecki to biegacz nietuzinkowy. Szczecinianin już dwa razy ukończył nowojorski maraton i w swojej kategorii wiekowej osiągnął najlepszy rezultat… » więcej 2020-01-23, godz. 19:03 Rozpocząć rok w dobrym stylu, czyli co w modzie piszczy Co ubrać i jaki makijaż zrobić na karnawałowe bale czy studniówkę? Jak mądrze korzystać z wyprzedaży? O tym wszystkim rozmawialiśmy ze stylistką Sylwią… » więcej 2019-12-29, godz. 23:10 Strzelać czy nie, czyli Sylwester zwierząt Co roku wraca temat fajerwerków i zwierząt - zarówno tych domowych, jak i dzikich. Jak one odczuwają nasze głośne świętowanie? O tym mówili Marzena Białowolska… » więcej 2019-12-29, godz. 23:05 40 lat minęło, czyli biegowe urodziny pana Czesława Czesław Wiśniewski zaczął biegać dokładnie 1 stycznia 1980 roku. 1 stycznia 2020 podczas Szczecińskiego Biegu Noworocznego będzie świętował swój jubileusz… » więcej 2019-09-10, godz. 08:12 Ruszyły nabory do szkółek tenisowych SKT Zajęcia dla dzieci i dorosłych. Dla początkujących i zaawansowanych. Czym są szkółki tenisowe, kto może się do nich zapisać i co daje gra w tenisa -… » więcej 2019-09-01, godz. 10:53 Przejażdżka z Kubicą, czyli o niezwykłej pasji Krzysztofa Zaremby Na co dzień polityk, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Krzysztof Zaremba opowiedział nam o swojej pasji, jaką jest motoryzacja. I o swoim spotkaniu z Robertem… » więcej
12345