Czas na zdrowie
Radio SzczecinRadio Szczecin » Czas na zdrowie
Weekend to czas na wyrobienie dobrych nawyków! CZAS NA ZDROWIE!
Co dwa tygodnie w audycji "Aktywna Sobota" nasi słuchacze zapoznają się z kolejnymi odcinkami z cyklu "Czas na Zdrowie". W jego ramach Jakub Mauricz wprowadzi nas w tajniki dbania o swoje zdrowie, ciało i dobre samopoczucie.
Kim jest Jakub Mauricz? Absolwent dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, na co dzień pasjonat zdrowego i aktywnego życia, na które składają się odżywianie, suplementacja i trening.
W Mauricz Training Center od 10 lat prowadzi szkolenia z dietetyki i suplementacji, metodyki treningu, treningu personalnego, modelowania sylwetki, interpretacji wyników badań oraz dietoterapii w różnych stanach chorobowych.

W tym roku wystartowała także platforma Mauricz.tv, na której dostępne są szkolenia online z zakresu dietetyki i suplementacji. Wciąż rozbudowywana biblioteka ostatnio powiększyła się o kategorię beauty. Znajdują się w niej szkolenia takie jak: Dieta i suplementacja na piękną skórę, włosy i paznokcie.
W Poradni Dietetycznej BeWell by Mauricz pod swoimi skrzydłami prowadzi sportowców z wielu dziedzin, ale też osoby, które zmagają się z chorobą lub po prostu chcą prowadzić zdrowy tryb życia. Indywidualnie dobrana suplementacja oraz dietoterapia prowadzona pod czujnym okiem Jakuba to droga do sukcesu.

Zbilansowana dieta, aktywność fizyczna i porady zdrowotne w pigułce! W naszej audycji poruszy między innymi takie kwestie jak: wzmacnianie odporności, co jeść żeby nie przytyć, jak dbać o siebie po przechorowaniu COVID19 oraz dieta w chorobie Hashimoto.

Masz nurtujące Cię pytanie dotyczące Twojego zdrowia lub aktywności? Zadaj je naszemu specjaliście! Na niektóre pytania odpowiemy na antenie w sobotniej audycji, a wybranych nagrodzimy specjalnymi nagrodami!

Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie głównym. Do wygrania między innymi miesięczna opieka dietetyczna w Poradni Dietetycznej BeWell by Mauricz, zestawy suplementów oraz miesięczny catering dietetyczny! "Czas Na Zdrowie" to chwila dla Ciebie!


loga