Lato na start
Radio SzczecinRadio Szczecin » Lato na start
Szczecińska Lista Przebojów obchodzi w tym roku swoje 30-lecie! Zapraszamy na jubileuszowe wydanie SLiPu w piątek 18 czerwca na szczecińskiej Łasztowni!

To jedna z najdłużej nieprzerwanie emitowanych audycji Radia Szczecin. Pierwsze notowanie poprowadzili Dariusz Gibała i Krzysztof Kukliński. Przygotowanie audycji trwało kilka dni, a emisja wymagała nie lada sprawności także od realizatorów. - Jeżeli program trwał dwie godziny, trzeba było przygotować 30, nawet 40 taśm. Realizator więc biegał i przekładał i zakładał te taśmy. Jacek Bukianiec był bardzo dobry w tym - opowiada redaktor Kukliński.

Już od godziny 17:00 cała antena Radia Szczecin przeniesie się w teren na szczecińską Łasztownię: zobacz jak tworzymy radiowy program na żywo, poznaj naszych prezenterów, weź udział w zabawach i konkursach lub po prostu posłuchaj muzyki i zrelaksuj się w strefie chillu Radia Szczecin i Enea! A już o godzinie 20:00 wyjątkową, dwugodzinną audycję poprowadzą Milena Milewska i Paulina Sawicka, w asyście Grzegorza Piepke i Jarosława Gowina!

Nie może Was tam zabraknąć!