Radio SzczecinRadio Szczecin » Blackout
Mat. Łukasz Rabikowski [Radio Szczecin]
Mat. Łukasz Rabikowski [Radio Szczecin]
Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie odnosi sukcesy od 23 lat.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa. Platynowa edycja" (2018). Pochodzący z niej utwór "Nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata. Oprócz niego popularność z tej płyty zdobyły piosenki: "Oszukać los", "Mimochodem" i "Zanim to powiem". Album uzyskał status platynowej płyty.

Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy "Pan i pani" (2009) i "Życie jest w porządku" (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich piosenki: „Czy ten pan i pani", „Z ciszą pośród czterech ścian", „Zapytaj mnie o to, kochany", „Biegnij przed siebie", „W całość ułożysz mnie" czy nagrodzony "Superjedynką" za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam".

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najwybitniejszych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.