Kierunek praca
Radio SzczecinRadio Szczecin » Kierunek praca
Marka Leroy Merlin powstała w 1923 roku we Francji. W miasteczku Noeux les Mines Adolf Leroy otworzył sklep, gdzie pod szyldem Stocks Americains sprzedawał materiały budowlane, drewno, taczki, łopaty, motyki itp. Polityka handlowa Adolfa Leroy polegała na sprzedawaniu produktów po przystępnych cenach. W 1924 roku Adolf Leroy poślubił Różę Merlin i tym samym nadali rodzinny charakter firmie. W 1960 roku sklepy budowlane otrzymały nową nazwę – Leroy Merlin, a 1983 roku wprowadzono charakterystyczny zielony trójkąt jako logo Leroy Merlin.

W Polsce Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku, a w 1996 roku otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie jesteśmy w 42 miastach w Polsce.

Leroy Merlin Polska to 66 sklepów wielkopowierzchniowych, 1 punkt sprzedaży, sklep internetowy www.leroymerlin.pl, portal do zlecania usług remontowo-budowlanych www.oferia.pl, trzy profile na FB „Kocham ogród!”, „Dom z pomysłem” i „Leroy Merlin Polska” oraz centrala, która na co dzień wspiera działania sklepów. W Leroy Merlin Polska pracuje ponad 11 000 pracowników!

Leroy Merlin wchodzi w skład przedsiębiorstw ADEO, specjalizujących się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Obecnie ADEO to blisko 112 000 współpracowników pracujących w 34 przedsiębiorstwach na całym świecie.

Stwórz z nami nowy sklep Leroy Merlin Szczecin Kołbaskowo!

Nowy sklep budowlano-dekoracyjny LEROY MERLIN powstanie w aglomeracji szczecińskiej. Będzie to już trzeci market na mapie sieci w województwie zachodniopomorskim.

W nowym Leroy Merlin, który zlokalizowany jest na granicy Szczecina i gminy Kołbaskowo, przy ul. Floriana Krygiera w Ustowie, obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska: Koordynator ds. Sprzedaży, Doradca Klienta, Kasjer i Magazynier. Pracę w nowym sklepie znajdzie blisko 130 osób.

Rekrutacja prowadzona jest za pośrednictwem strony www.kariera.leroymerlin.pl, gdzie na bieżąco publikowane są ogłoszenia o pracę oraz informacje o firmie. W nowym sklepie Leroy Merlin wszyscy pracownicy znajdą stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń. Praca w Leroy Merlin to również dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i komunikacji, szerokiego pakietu szkoleń oraz licznych programów rozwojowych. Każdy z pracowników otrzyma smartfon do użytku służbowego i prywatnego, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, premie za wyniki oraz możliwość skorzystania z innych benefitów takich jak: karta Multisport, pożyczka mieszkaniowa na atrakcyjnych warunkach oraz możliwość włączenia się w akcjonariat pracowniczy, dzięki któremu pracownicy mogą stać się współwłaścicielami firmy i oszczędzać na przyszłość.
Leroy Merlin Kołbaskowo w Radiu Szczecin 18.01.2020 - posłuchaj
Zobacz film z Dyrektorem Sklepu i dołącz do zespołu Leroy Merlin Szczecin Kołbaskowo!

Więcej o nas:

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Leroy Merlin Szczecin Kołbaskowo, wejdź na stronę: www.kariera.leroymerlin.pl i zaaplikuj! Dołącz do nas!