Radio SzczecinRadio Szczecin » Konkursy Radia Szczecin » Konkursy Radia Szczecin
Radio Szczecin Poleca, to audycja poświęcona najciekawszym wydarzeniom i aktywnościom ze Szczecina i regionu. Przy okazji premier i interesujących eventów mamy do rozdania wejściówki i bilety!
Słuchaj nas w tygodniu w godzinach 5:30, 12:00, 15:30, 18:00 oraz w soboty o 8:00, 12:00, 16:00.

Sprawdź co nowego polecamy w regionie!

A już w tym tygodniu do wygrania:
Zaproszenie na premierę nowej KIA SPORTAGE!
Szykujemy się do pierwszej w Polsce premiery Kia Sportage, która odbędzie się w naszym salonie w Koszalinie!

271926556 10158615886320905 1439089823003884066 n

To będzie wyjątkowe sobotnie popołudnie z przyjemnością zaprezentujemy naszym gościom zupełnie zmieniony model, który od wielu lat jest fenomenem na ryku motoryzacyjnym! W premierze będzie uczestniczył Patryk Dobek reprezentant projektu Kia Polmotor SPORT TO MY Patryk jest użytkownikiem poprzedniej generacji Kia Sportage, którą otrzymał od nas przed wyjazdem na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.
Podczas wydarzeni odbędzie się koncert zespołu Backstage półfinalistów Must Be The Music!
Nie zabraknie poczęstunku dla gości, a także muzycznego klimatu, o który zadba Grzegorz Piepke!

STANISŁAWA CELIŃSKA "JESIENNA" z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko,
Szczecin Poniedziałek, 24.01.2022 19:00 Filharmonia Im. Mieczysława Karłowicza W Szczecinie, Ul. Małopolska 48.

stanislawa-celinska-jesienna-filharmonia-szczecin
Stanisława Celińska jest znakomitą i wszechstronną aktorką uwielbianą przez publiczność.
Ale jest również znaną i bardzo lubianą piosenkarką. Jej wspaniałe interpretacje, spotkania z widownią, jej empatia i charyzma przyciągają różne pokolenia. I nie bez powodu - na jej płytach i na koncertach każdy znajdzie coś dla siebie.

„Jesienna..." - to niezwykły koncert, bardzo osobisty i przesycony miłością, pragnieniami oraz tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania - na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała w ich życiowe historie, zarówno radosne i te smutne, Artystka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia.


Podwójne zaproszenie na KONCERT WIEDEŃSKI.

Noworoczny Koncert Wiedeński - widowisko programowo nawiązywać będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Już 23 stycznia o godzinie 20:00 zapraszamy do Filharmonii Szczecińskiej.

kw

Gwiazdorska obsada, balet, orkiestra, przepiękne głosy które zachwycają publiczność w każdym wieku! Znakomite widowisko dla całej rodziny. Noworoczny Koncert Wiedeński to także zapierające dech w piersiach, bajkowe kostiumy, które przeniosą również najmłodszych widzów do magicznego, wiedeńskiego świata Króla Walca - Johanna Straussa. U nas nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Udowodnimy tym samym, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic!
Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny Kameralny Zespół Straussowski wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady! Podczas koncertu wystąpią dla Państwa obdarzeni wspaniałymi głosami, fantastyczni soliści operowi oraz gwiazdy polskiego
i międzynarodowego baletu. Towarzyszyć im będą wybitni kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i na świecie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych.
Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Tradycją stały się już coroczne Noworoczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów.
To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne
w swoim rodzaju widowisko.

W formularzu poniżej napisz, które wydarzenie Cię interesuje i dlaczego to właśnie TY powinieneś otrzymać podwójne zaproszenie od Radia?
Chciałabyś/łbyś wybrać się na jedno z wydarzeń?
Nie zwlekaj może zadzwonimy właśnie do Ciebie!
Nagrodzimy najciekawsze i najkreatywniejsze odpowiedzi.


Konkursy Radia Szczecin