Radio SzczecinRadio Szczecin » Konkursy Radia Szczecin » Konkursy rozstrzygnięte
Międzynarodowy Dzień Ziemi tuż tuż.
Dzień 22 kwietnia ma przypominać nam, że każdy ma wpływ na swoje otoczenie, a świadomość jak kruchy jest ekosystem i to jak możemy o niego dbać, powinna towarzyszyć nam każdego dnia.
Radio Szczecin wraz z Miodosytnią Dziki Miód Piwowar obchodzą tegoroczny Dzień Ziemi podkreślając wagę jednych z najmniejszych stworzeń - pszczół, tak ważnych dla naszej planety.
W związku z tym ogłaszamy dla Was miodny konkurs!
Do wygrania skrzynki produktów pszczelich, a także ekologiczne domki dla pożytecznych owadów wraz z paczką nasion miododajnych, które będzie można zasiać na własnym balkonie, ogrodzie lub w swoim otoczeniu!
Jedyne co musisz zrobić to napisać nam jak dbasz o środowisko: Segregujesz śmieci? Sprzątasz lasy? Sadzisz drzewa? A może działasz jeszcze w inny sposób? Pochwal się w krótkim opisie i dołącz eko-zdjęcie!
Nasza komisja konkursowa wybierze najciekawsze zgłoszenia i nagrodzi je naszymi pszczelimi zestawami!

Zadbajmy razem o naszą planetę!

Konkurs trwa od 19.04. do 30.04.
O pasiece
Pasieka i Miodosytnia Dziki Miód to nie tylko sklep, ale głównie mała, rodzinna pasieka. Na czystych ekologicznie terenach, wśród łąk i lasów pozyskujemy miód rzepakowy oraz inne miody i wyroby pszczele. Nasze pszczoły zbierają nektar, pyłek i spadź z roślin występujących w naturalnym środowisku, z dala od ośrodków przemysłowych. Gospodarujemy zgodnie z zasadami ekologii i zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Nasz sklep oferuje miód rzepakowy, gryczany, wielokwiatowy, a także miody akacjowe i pyłki kwiatowe bogate w witaminy wzmacniające apetyt i biopierwiastki.

Nasza Pasieka z roku na rok powiększa się i zyskuje nowe wyposażenie, zapewniające coraz to smaczniejsze i zdrowsze miody oraz wyroby pochodne. Cały czas dbamy o utrzymanie najwyższej jakości naszych produktów, doskonalenie ich właściwości i poprawę wydajności pracy. Rozpoczęliśmy też proces rozbudowy naszej oferty, w niedalekiej przyszłości zostanie ona poszerzona m.in. o miód pitny, kosmetyki na bazie produktów pszczelich, zestawy upominkowe oraz nowe odmiany miodów.

https://www.dzikimiod.pl/