Radio SzczecinRadio Szczecin » Konkursy Radia Szczecin » Konkursy Radia Szczecin
2021.12.07 Szczecin 10x10,5
Jeden z ostatnich koncertów trasy Intymnie
To już ostatnia szansa by zobaczyć ten tajemniczy ogród!

"Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki.

To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie.

Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie...
A."
Chcesz wybrać się na to niezwykłe wydarzenie? Nic prostszego! Napisz jaki jest Twój ulubiony utwór w wykonaniu Anity Lipnickiej. Może masz ulubioną piosenkę, którą bardzo chciałbyś/abyś usłyszeć na żywo?
Wypełnij poniższy formularz i wygraj podwójne zaproszenie na koncert Anity w Filharmonii Szczecińskiej, który odbędzie się 7 grudnia o godzinie 19:30.