Radio SzczecinRadio Szczecin » Konkursy Radia Szczecin » Konkursy rozstrzygnięte
2021.12.07 Szczecin 10x10,5
Jeden z ostatnich koncertów trasy Intymnie
To już ostatnia szansa by zobaczyć ten tajemniczy ogród!

"Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki.

To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej - wręcz przeciwnie.

Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni... Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie...
A."

Bilety dostępne również na Bilety FM.
Chcesz wybrać się na to niezwykłe wydarzenie? Nic prostszego! Napisz jaki jest Twój ulubiony utwór w wykonaniu Anity Lipnickiej. Może masz ulubioną piosenkę, którą bardzo chciałbyś/abyś usłyszeć na żywo?
Wypełnij poniższy formularz i wygraj podwójne zaproszenie na koncert Anity w Filharmonii Szczecińskiej, który odbędzie się 7 grudnia o godzinie 19:30.