Radio SzczecinRadio Szczecin » Konkursy Radia Szczecin » Konkursy rozstrzygnięte
Marzyłeś kiedykolwiek, aby znaleźć się wśród chmur?
Poczuć adrenalinę?
Zobaczyć świat z góry?

Radio Szczecin wraz z firmą "Lecim na Szczecin" może spełnić Twoje marzenia! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy vouchery na profesjonalne skoki spadochronowe z instruktorem, z wysokości aż 4000m!

Jak możesz wygrać? Wypełnij poniższy formularz i napisz nam, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać skok. Być może jesteś żądną adrenaliny osobą? Sport to Twoje drugie imię? A może po prostu chcesz spróbować? Czekamy na Wasze odpowiedzi!

O LECIM NA SZCZECIN

„Lecim Na Szczecin” to projekt tworzony przez ludzi z pasją, którzy kochają to co robią. Mimo wielu tysięcy wykonanych skoków spadochronowych nadal czerpiemy radość z każdego następnego. Nic nie dodaje takiego „Powera”, na kolejne setki albo i tysiące wycieczek z góry na dół jak wasz
uśmiech i ekscytacja tuż po skoku.

– Skoki wykonujemy na dużym i pięknie położonym lotnisku w Chojnie, miejscowości oddalonej 60 km od Szczecina.

– Samolot, Airvan GA8 którym podróżujemy do góry został wyprodukowany w 2017 roku i jest najnowszym w Polsce samolotem przystosowanym do wyrzutu skoczków.

– Spadochrony, których używamy do skoków są najlepsze z dostępnych na rynku.
Produkowane są przez amerykańską firmę UPT, takie „Ferrari wśród spadochronów”. Sprzęt jest regularnie serwisowany i przeglądany przez certyfikowanych mechaników
spadochronowych.