Radio SzczecinRadio Szczecin » Konkursy Radia Szczecin » Konkursy rozstrzygnięte
Już 16 grudnia startuje Mikołajkowa Wioska!
Wraz z Naszymi Partnerami zapraszamy na patio Radia Szczecin przy Wojska Polskiego 73 na pyszną degustację regionalnych produktów, świąteczne zakupy, a także konkursy i atrakcje dla dzieci!

Przy okazji tego magicznego wydarzenia mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania podwójne wejściówki na niezwykły świąteczny koncert "Christmas Best" Baltic Neopolis Orchestra wraz z zaproszonymi gośćmi.

Wystarczy wypełnić poniższy formularz i odpowiedzieć na proste pytanie: co sprawia, że czujesz magię świąt? Dzielne elfy Mikołaja wybiorą najciekawsze odpowiedzi, a ich autorów nagrodzimy biletami!

Nie udało się wygrać? Nic straconego! Zapraszamy do naszej mikołajkowej wioski w dniach 16-18 grudnia, gdzie czekać będą na Was kolejne świąteczne konkursy!
FB WYDARZENIE

Świąteczny Koncert "Christmas Best"

Liderzy Baltic Neopolis Orchestra z udziałem Jolanty Szczepaniak i Patryka Matwiejczuka. Grudzień, czas podsumowań, kupowania prezentów, przygotowań. Każdy z nas potrzebuje... chwili wytchnienia! Grudniowa opowieść to propozycja właśnie na taką okazję.

Nastrojowy, magiczny, świąteczny - taki koncert wykonają artyści, by wprowadzić słuchaczy w odpowiedni nastrój. W programie, który zaprezentują liderzy Baltic Neopolis Orchestra wraz z wokalistką jazzową Jolantą Szczepaniak i pianistą Patrykiem Matwiejczukiem znajdą się wyjątkowe dzieła kameralne, a także przytulna atmosfera.

To idealny przepis na odrobinę relaksu!
Baltic Neopolis Quartet - liderzy szczecińskiej orkiestry kameralnej o światowej sławie; laureata Fryderyka 2015, honorowego Ambasadora Szczecina 2022
Jolanta Szczepaniak to wokalistka jazzowa, pedagożka, kompozytorka, aranżerka i dyrygentka.