Na antenę Radia Szczecin wrócił komediowy duet czyli Misiek i Szwagier. Obaj to ulubieni bohaterowie komedii kryminalnych Marka Stelara. Bohaterów tej historii znacie już z "Króla uzdrowiska", "Góry kłopotów" i "Włoskiej roboty". Tym razem teść Szwagra, tuż przed Świętami, leci w interesach do Japonii. W podróży towarzyszyć ma mu córka oraz żona Miśka, Bożena. Tymczasem słomiani wdowcy, razem z Młodym Wilkońskim i bliźniakami – Mają i Guciem oraz ich super nianią, jadą w podróż pociągiem „Polar Expressz” z Berlina do Budapesztu. Cała rodzina ma tam razem spędzić Wigilię i Święta.
Nie będzie to jednak krótka i zwykła podróż...
"Klejnoty Szwagra" to opowieść, która pozwoli wam przetrwać przygotowania do świąt! Książkę Marka Stelara czyta Jakub Kamieński. Audiobook w Radiu Szczecin od poniedziałku do piątku po 11, można też posłuchać całości w poniedziałek wieczorem w Fonosferze po godzinie 19.
tu znajdziesz odcinki audiobooka
W poniedziałkowej Fonosferze także rozmowy o książkach. Tym razem będzie to "Czekolada" Katarzyny Amon. Pięknie wydana opowieść o historii świata opowiedzianej z czekoladowej perspektywy.
Do usłyszenia w poniedziałek po 19, Joanna Skonieczna


Radio Szczecin