Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane

Internet ciągle się rozwija i oferuje swoim użytkownikom coraz to nowe formy kontaktu, pozyskiwania informacji czy rozrywki. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się ta ostatnia, która w sieci przybiera najróżniejsze formy. Wyróżnić tu można chociażby gry komputerowe, aplikacje muzyczne czy serwisy streamingowe. Zainteresowanie takimi produktami i usługami przekłada się także na popularność serwisów, które tematycznie się nimi zajmują. Przykładem może być tutaj wszechstronny portal Spokeo.pl.

Portal o nowych grach, technologiach i najciekawszych aplikacjach

W sieci znaleźć można wiele portali i treści, które poświęcone są najnowszym technologiom, najciekawszym grom czy aplikacjom, z których korzysta prawie każdy z nas. Jednym z ciekawszych w tej kategorii może okazać się serwis https://spokeo.pl, który posiada obszerne działy poświęcone właśnie takiej tematyce. Znajdziemy tam między innymi poradniki i wskazówki, które ułatwią nam odnalezienie się w świecie mediów społecznościowych, mobilnych aplikacji i nowoczesnych smartfonów. Znajdziemy tu także opisy i recenzje sprzętów - te z kolei pomogą nam w dokonaniu wyboru, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Ogromną gałęzią przemysłu rozrywkowego są także gry (tutaj można wspomnieć także o komputerach, konsolach czy urządzeniach przenośnych), których różnorodność sprawia, że niemal każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Już dziś miliony graczy codziennie mierzą się na wirtualnych boiskach, torach wyścigowych czy polach walki. Internet coraz odważniej wkracza także w rewiry, które do tej pory zarezerwowane były dla chociażby telewizji.

Serwisy streamingowe - alternatywa dla telewizji?

W sieci coraz większym zainteresowaniem cieszą się serwisy strreamingowe, które stanowią alternatywę dla klasycznej telewizji. W ich bibliotekach znajdziemy najlepsze komedie, horrory, thrillery czy dramaty. W połączeniu z niskimi cenami i klarownymi zasadami rozliczeń sprawia to, że przyciągają one nowych klientów i subskrybentów usług. Internauci cenią sobie w nich także wygodę korzystania czy brak reklam, które potrafią dać się we znaki przy oglądaniu telewizyjnych kanałów. Nie oznacza to jednak, że internet nie potrafi żyć w swego rodzaju symbiozie z klasycznymi mediami. Przykładem mogą być treści poświęcone właśnie telewizji, które w sieci śledzą tysiące użytkowników (na przykład program Polsat, TVP czy TVN. Znajdziemy je także na Spokeo.pl, co w połączeniu z plotkami, sylwetkami gwiazd, filmografiami i recenzjami sprawia, że jest to jeden z najbardziej wszechstronnych serwisów o tej tematyce w sieci.

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty