Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane

Czy zależy Ci na tym, aby robić zdjęcia z lotu ptaka, które zachwycą? A może uwielbiasz spędzać czas aktywnie w szczególności latem lub wiosną na świeżym powietrzu? Jednym z urządzeń, które możesz wykorzystać jest DJI Mini 3 Pro. Jak działa urządzenie? Jakie ma parametry?  Podpowiadamy o tym poniżej.
Dron DJI Mini 3 Pro – co to jest?

Dron DJI 3 Pro jest bezzałogowy statek powietrzny, dlatego na jego pokładzie nie potrzeba ani pilota, ani innych członków załogi. Urządzenie jest lekkie, ponieważ waży mniej niż 249g. Dlatego może korzystać z niego każdy, można zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie. To sprawia, że podczas korzystania z niego w innych krajach nie jest konieczna rejestracja, a to ułatwia podróżowanie. Spośród pozostałych urządzeń wyróżnia się także składaną konstrukcją. Dlatego przewożenie go nie stanowi żadnego wyzwania.

DJI Mini 3 Pro – specyfikacja produktu i jego zalety

Jeśli szukasz urządzenia za pomocą, którego będziesz mógł swobodnie robić zdjęcia i nagrywać to DJI Mini 3 Pro sprawdzi się idealnie. Dron może unosić się w powietrzu nawet do 34 minut. Do parametrów, o których warto jest wspomnieć należą:

 • Zaawansowany system transmisji obrazu pozwala na przesyłanie video 1080p/30FPS na odległość do 8 km

 • Ma duże skrzydła i aerodynamiczny kształt

 • Ma prostą obsługę, dlatego doskonale nadaje się dla osób początkujących

 • Dzięki zaawansowanym funkcjom, jest bezpieczny podczas korzystania

 • Urządzenie ma 1/1,3-calowa matryca CMOS, HDR, technologia Dual Native ISO

 • Dron ma także dodatkowe funkcje: HDR, technologia Dual Native ISO, wyższy zakres dynamiczny, większe piksele 2,4 μm i przysłona f/1.7

 • Umożliwia tworzenie spektakularnych filmów 4K/60FPS i zdjęcia RAW 48 MP

DJI Mini 3 Pro – inteligentne funkcje, która ma urządzenie

Dron DJI Mini 3 Pro zawiera sporo inteligentnych funkcji. Oto najważniejsze z nich:

 1. Slow-motion to funkcja, który służy do spowolnienia lotu

 2. Timelapse to funkcja, która służy do przyśpieszenia czasu

 3. FocusTrack za pomocą tej funkcji możesz zmieniać tryby śledzenia m.in. ActiveTrack 4.0, Point of Interest 3.0 lub Spotlight 2.0

 4. MasterShots to funkcja, która pozwala na profesjonalne tworzenie materiału na wysokim poziomie. Wystarczy wskazać dowolny obiekt i wykonać sekwencję złożonych manewrów

 5. Panorama to funkcja, która umożliwia uwiecznienie fragmentu krajobrazu na zdjęciu

 6. Digital Zoom to 4 krotny zoom, która pozwala na nagranie zachwycającego materiału

 7. Ostatnią funkcją, o której warto opowiedzieć jest QuickTransfer. To funkcja, która umożliwia zapisywanie materiałów oraz pobieranie ich przez WIFI.

DJI Mini 3 Pro – Czym jeszcze wyróżnia się urządzenie?

Dron DJI Mini 3 Pro ma czujniki odległościowe z przodu oraz z tyłu. Dzięki nim bez żadnego problemu może omijać przeszkody oraz śledzić. Do czego służą funkcje omijania i śledzenia. Za pomocą funkcji omijania przeszkody, które znajdują się na kursie kolizyjnym na trasie lotu. Z kolei funkcja śledzenia pozwala na wybranie dowolnego celu, za którym ma się poruszać dron. Oprócz tych funkcji zawiera jeszcze jedną ważną dla dronów, to powrót do miejsca startu. Umożliwia sprowadzenie drona na danej wysokości w linii prostej do danej wysokości z miejsca, w którym wystartował. Ta funkcja działa w dwóch trybach: manualnym i automatycznym. Tryb manualny uruchamia się w momencie po wciśnięciu przycisku w kontrolerze. Z kolei tryb automatyczny uruchamia się, gdy dron osiągnie niski poziom naładowania baterii.

DJI Mini 3 Pro – premiera urządzenia, kiedy się odbędzie?

Chcesz kupić drona DJI MINI 3 Pro? DJI Mini 3 Pro można kupić online w korzystnej cenie przedpremierowo na Ceneo.pl, jak również porównać oferty wielu sklepów w jednym miejscu - nie wychodząc z domu i przeczytać zaufane opinie drona. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach: DJI Mini 3 Pro oraz DJI Mini 3 Pro + DJI RC. Bez względu na to, z której wersji chcesz korzystać, możesz zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria takie jak: dwukierunkowy hub ładowania, zestaw filtrów ND oraz obiektyw szerokątny.

DJI Mini 3 Pro – czym jest DJI RC?

DJI RC jest nową aparaturą sterującą. Wyróżnia się wbudowanym podświetlaczem oraz zainstalowaną domyślenie aplikacją DJI Fly. Dzięki aparaturze sterującej nie musisz korzystać ze smartfona. Do sterowania urządzeniem nie będziesz potrzebował także dodatkowej aplikacji sterującej.

Czy spodobała Ci się nasza recenzja produktu? Nie zastanawiaj się zbyt długo i zdecyduj się na drona DJI Mini 3 Pro. To urządzenie, dzięki któremu nagrasz profesjonalne filmy, zrobisz świetne zdjęcia, ale także spędzisz aktywnie czas na świeżym powietrzu. Koniecznie przetestuj jego możliwości i pochwal się nimi.

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty