Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane

Diament od wielu lat uznawany jest za kamień szlachetny symbolizujący zaręczyny. Sama jego trwałość stała się swojego rodzaju synonimem wiecznej miłości, a wyjątkowy wygląd potwierdzeniem silnych uczuć. Jednak czy diament musi być jedynym wyborem na zaręczyny? Mówimy stanowcze nie! Zobacz, co proponujemy w zamian.
Białe kamienie – czyli alternatywa dla diamentu

Klasyczna obrączka, w której centrum spoczywa drobny, lśniący diament stała się już niemal tradycją zaręczynową. Jednak wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że sam diament to dość kosztowna sprawa, ale i z czasem staje się dość nudna. Dlatego proponujemy złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem zamienić na różowy pierścionek zaręczynowy z szafirem i diamentem, a nawet dowolny model pierścionka wysadzany cyrkonią. Ta druga opcja sprawdzi się świetnie w przypadku ścisłego budżetu, obecność szafiru natomiast da niemalże taki sam efekt blasku, co ukochany diament.

Biały topaz to kolejna świetna propozycja – złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem czy białym topazem są zbliżone wyglądem, a jednak mają różne właściwości i symbolikę. Dla fanek romantyczności polecamy również topaz w najbardziej popularnej, błękitnej formie, która jest niemal tak bardzo delikatna, co pierścionki z diamentem. To samo dotyczy morganitu, któryś z tych kamieni szlachetnych na pewno sprawdzi się świetnie w roli zamiennika diamentu.

główne 2z3
Pierścionki zaręczynowe z diamentem

A może by tak coś kolorowego?

No, ale co w przypadku, kiedy biały diament jest nieco zbyt… zwyczajny? Wybór miłosnych pierścionków nie tylko w kolorze bieli znajdziesz np. na: https://savicki.pl/pierscionki-z-diamentem. Ten kamień szlachetny posiada wiele odsłon, przez co bez problemu dopasujesz któryś do gustu swojej wybranki. Co powiesz na pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem? Niewiele osób zdaje sobie sprawę z ilości wersji kolorystycznych tego popularnego klejnotu. Brąz, zieleń, a nawet odcienie żółtego, to nietuzinkowe propozycje pierścionków z diamentem, które bez wątpienia znajdą zainteresowanie! Należy pamiętać, że decydując się na zakup tak ekskluzywnej biżuterii trzeba wiedzieć, jak dbać o pierścionek zaręczynowy z diamentem. Odpowiednie jego przechowywanie i pielęgnacja pozwolą cieszyć się wyjątkowym blaskiem przez naprawdę długi czas. Oprócz słynnego zaręczynowego kamienia w ofertach salonów jubilerskich znajdziesz również propozycje pierścionków z intensywnie czerwonym rubinem, radośnie zielonym szmaragdem, czy hipnotyzująco niebieskim szafirem. Dzisiejszy wybór kamieni szlachetnych pozwoli Ci na stworzenie symbolu zaręczyn, który spełni wszelkie marzenia Twojej ukochanej.

Pierścionek zaręczynowy bez kamienia!

Oczywiście, pierścionek z białego złota z diamentem to naprawdę piękna i elegancka opcja. Jednakże coraz częściej można spotkać się z opinią, że pierścionek zaręczynowy nie musi koniecznie zawierać kamienia szlachetnego. Delikatna obrączka o nietuzinkowym kształcie to na pewno ciekawa propozycja. Zdecydowaną zaletą tak skromnego pierścionka zaręczynowego jest możliwość dopasowania do niego dowolnej obrączki ślubnej. Takie rozwiązanie wcale nie musi być nudne – połączenie dwóch kolorów złota, czy kilka cyrkonii w szynie na pewno sprawi, że pierścionek będzie wyglądać wyjątkowo. Nie zapomnij również o personalizacji, dodanie osobistego grawerunku jeszcze zwiększy atrakcyjność podarunku! Jeżeli wiesz, co podoba się Twojej ukochanej, na pewno nie napotkasz problemu ze znalezieniem odpowiedniego pierścionka zaręczynowego. Życzymy powodzenia!

Artykuły sponsorowane

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty