Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane

Zbliżają się urodziny twojego męża i właśnie w tym dniu chciałabyś mu sprawić wyjątkową frajdę? Może zwykle brakuje wam czasu dla siebie, a dzień urodzin twojego małżonka pomoże to zmienić? Jeśli taki właśnie masz plan, to już dziś zastanów się, jaki wybrać. Sprawdź nasze propozycje i wybierz z nich tą jedyną.
Co na prezent dla męża na urodziny?

Przede wszystkim coś, co będzie okazją do spróbowania czegoś nowego i sprawdzenia się w roli, której dotychczas twój mąż nie testował. Jednak aby znaleźć pomysły na oryginalny prezent dla męża, warto poświęcić na poszukiwania trochę czasu. Zamiast zabierać się z to na ostatnią chwilę, zaplanuj to na kilka, albo nawet kilkanaście dni, aby mieć pewność, że upominek dotrze do jubilata na czas.

Zanim jednak wybierzesz oryginalny prezent dla męża, przeczytaj nasze porady, dzięki którym urodziny twojego małżonka okażą się naprawdę niezapomniane, a sam świętujący będzie zaskoczony.

  • Zacznij od wybadania, o czym tak naprawdę marzy partner. Jeśli dobrze to wiesz, szukanie pomysłów na prezent dla męża na urodziny będzie znacznie łatwiejsze, a przy tym efektywniejsze.
  • Nie bój się pytać. Jeśli nie jesteś pewna, co podarować małżonkowi, po prostu spytaj, co chciałby dostać. Możesz to zrobić na kilka sposobów: mimowolnie, żartobliwie albo „prosto z mostu”. Dzięki temu z pewnością unikniesz prezentowego faux pas.
  • Zamień tradycyjne prezenty na urodziny dla męża na coś mniej oczywistego. Co mamy na myśli? Na przykład wymianę gry komputerowej na wizytę na strzelnicy. Albo warsztaty wspinaczki drzewnej zamiast dobrze znanego treningu na ściance wspinaczkowej. Zaskoczenie gwarantowane!
  • Na koniec zdecyduj, w jaki sposób chcesz kupić prezent dla męża na urodziny. Internetowo czy stacjonarnie? A jak go dostarczysz? Osobiście, za pośrednictwem kuriera, a może efektowną Przesyłką Balonową? Możliwości jest wiele, więc zastanów się dwa razy!
Elegancki prezent dla męża na urodziny

Szukając eleganckiego prezentu dla męża na urodziny, warto postawić na ponadczasowe rozwiązania. Kurs baristy będzie niepowtarzalną okazją do zdobycia nowych umiejętności, które wielu z nas wykorzystuje co rano. Nie ma przecież nic przyjemniejszego niż zapach świeżo mielonej kawy o poranku, prawda? A jeśli kubek pitej na stojąco kawy instant zamienić na filiżankę espresso wprost z kawiarki lub aeropressu, to dzień ma szansę rozpocząć się naprawdę dobrze.

Drifting – jazda w poślizgu to z kolei ekskluzywny prezent dla męża na urodziny, jeśli on spędza „za kółkiem” naprawdę wiele godzin. Umiejętność jazdy w poślizgu, którą zdobywa się na specjalnie zaprojektowanym torze, może przydać się w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Dzięki temu prezentowi dla męża na urodziny dajesz ukochanemu szansę na to, aby zadbał o bezpieczeństwo swoje i współpasażerów.
Sportowy prezent dla męża na urodziny

Masz przy sobie męża, który nie znosi siedzieć długo w jednym miejscu, ale za to doskonale odnajduje się na ringu, boisku czy bieżni? W takim razie mamy dla niego sportowe upominki urodzinowe! Taki aktywny prezent na urodziny dla męża to wielki krok w stronę jego kondycji, a także sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Na jakie sportowe prezenty dla męża możesz liczyć, jeśli poprosisz o pomoc naszych Doradców ds. Marzeń?
  • „Poznaj nurkowanie” to prezent dla męża na urodziny, dzięki któremu twój partner odkryje podwodną głębię pod okiem doświadczonego instruktora.
  • Jazda off road po torze będzie okazją do sprawdzenia się w roli zawodowego kierowcy, który na co dzień bierze udział w ekscytujących rajdach terenowych.
  • Voucher do parku wodnego Suntago – Park of Poland to natomiast bilet ku przygodzie dla całej rodziny. Wspólnej zabawie nie będzie końca, a twój mąż odkryje w sobie dziecięcą radość.
Prezenty dla męża na kolejne urodziny
Szukasz prezentu dla męża na 30, 40 lub 50 urodziny? Świetnie się składa, bo w Katalogu Marzeń mamy właśnie takie. Zobacz pomysły na prezent urodzinowy dla męża, który go zaskoczy, to m.in. możliwość udziału w kursie pt. „Zostań operatorem drona”. Chcesz znaleźć prezent dla męża na 40 urodziny? Nic trudnego – wybierz voucher na wymarzony rower i w ten sposób uszczęśliw jubilata. A może stoisz przed wyborem pomysłu na prezent na 50 urodziny dla męża? W takim razie zdecyduj się na bon podarunkowy na paintball dla czterech osób lub pakiet strzelecki „Być jak Rambo”, dzięki którym każdy facet będzie mógł poczuć się niczym legendarny bohater filmów akcji.

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty