Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Wymiana doświadczeń i informacji o aktualnych trendach w branży stanowi ważny punkt charakteryzujący sektor informatyczny. Szczecińscy developerzy i inżynierowie będą mogli ponownie spotkać się na kreatywnym networkingu w ramach czwartej edycji Embedded Meetup, która odbędzie się już 29 listopada 2022 roku w Pubie Exp przy ulicy Mariackiej 26 w Szczecinie.

Listopadowa edycja Embedded Meetup pozwoli ekspertom z regionu omówić bieżące trendy i porozmawiać o wyzwaniach, z którymi wielu z nich mierzy się na co dzień w swojej pracy. W tym duchu utrzymane będą też dwie zaplanowane prezentacje. Tomasz Bitowt podczas swojej prelekcji „Setting up Kubernetes cluster on a multiple Raspberry Pi devices” opowie o tworzeniu klastra Kubernetes, zapraszając uczestników do świata systemów embedded, ale również szybko rozwijającej się technologii internetu rzeczy. Z kolei Iryna Zianchurina w swoim wystąpieniu „World of embedded and its modern aspects in use” rzuci nieco inne światło na szybko rozwijające się systemy embedded, spoglądając na przyczyny ich popularności i współczesne przykłady użycia.

Prelegent Tomasz Bitowt

Embedded Meetup różni się od popularnych w branży IT konferencji tym, że uczestnicy nie są tylko słuchaczami, a aktywnymi uczestnikami. Spotkanie stawia na wymianę wiedzy i obserwacji pomiędzy specjalistami o różnym profilu i doświadczeniu w zawodzie. Za to też były chwalone poprzednie edycje, które inspirowały obecnych, pokazując im nowe możliwości czy kreatywne rozwiązania napotykanych w codziennej pracy problemów. Rosnąca popularność takich eventów sprawia, że podobne spotkania integrujące społeczność IT są w tym roku jeszcze planowane w Katowicach oraz Krakowie.

Prelegent Iryna Zianchurina

Embedded Meetup w Szczecinie rozpocznie się 29 listopada 2022 roku o godzinie 18:00 w Pubie Exp przy ulicy Mariackiej 26 w Szczecinie. Spotkanie jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Darmowa rejestracja -> https://bit.ly/Embedded_Meetup_Szczecin_F

Embedded Meetup 1

Embedded Meetup 2

Artykuły sponsorowane

12345
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty