Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Wybór świątecznych prezentów dla bliskich to coroczny dylemat ludzi, którym zależy, aby kupić coś wyjątkowego, co naprawdę sprawi radość. A co byś powiedział na to, aby w tym roku wszystkich członków rodziny uszczęśliwić klockami LEGO®, stwarzając im w ten sposób możliwość zabawy w długie zimowe wieczory? Przecież każdy potrzebuje odrobinę rozrywki i odprężenia od stresu dnia codziennego. Jeśli myślisz, że prezent z klocków LEGO® nadaje się tylko dla dziecka, jesteś w błędzie. Poznaj kilka przykładowych zestawów i przekonaj się, że takie zabawki na święta uszczęśliwić mogą nie tylko najmłodszych, ale także starsze rodzeństwo, mamę, tatę, a nawet dziadków.

Ekspres do Hogwartu™ — edycja kolekcjonerska

To prawdziwa gratka dla miłośników magii i Harry’ego Pottera. Któż z nich nie marzył, aby któregoś dnia wsiąść do magicznego pociągu odjeżdżającego z peronu 9¾ i zmierzającego wprost do Hogwartu, miejsca dla adeptów sztuk magicznych. Zestaw ten to najlepszy prezent na święta Bożego Narodzenia dla fanów książek i filmów z Harrym Potterem, a także dla wszystkich, których fascynuje kolej. Będziesz mógł zbudować nie tylko lokomotywę, ale i wagon pasażerski z trzema przedziałami. Nie myśl jednak, że tylko samo budowanie dostarczy Ci wrażeń, ponieważ kiedy już będą gotowe, czeka Cię również wspaniała zabawa. Wystarczy, że pociągniesz dźwignię, a poczujesz miarowe kołysanie i Twoja wyobraźnia odpłynie w krainę magii. Całości dopełnią figurki z ulubieńcami z filmu, dzięki którym będziesz mógł odgrywać filmowe sceny. Taki prezent sprawi, że święta będą jeszcze bardziej magiczne niż wcześniej.

Piłkarzyki — zestaw dla piłkarzy i kibiców

Któż nie zna tej popularnej gry, w którą można rozgrywać pasjonujące mecze. Możesz mieć taki stołowy zestaw we własnym domu. Żeby było ciekawiej, najpierw go sam zbudujesz, zamieścisz w nim drużynę marzeń, wypełnisz trybuny i możesz zacząć rozgrywkę. To idealny prezent dla fana klocków LEGO®, który lubi celebrować po skończonej budowie swoje dzieło wraz z innymi członkami rodziny. Mając ten zestaw, rozegrasz prawdziwy mecz, który dostarczy emocji i śmiechu całej rodzinie. W tej grze nie da się oszukać przeciwnika, gdyż wyniki będziesz mógł odczytać za bramkami po obu stronach stołu. Tego rodzaju prezenty na święta Bożego Narodzenia nie tylko podczas świąt, ale i przez cały rok dostarczą znakomitej rozrywki całej rodzinie.

Zmechanizowana latarnia — coś dla romantyków i fanów morskich klimatów

Ten wyjątkowy zestaw do budowania latarni morskiej pokaźnych rozmiarów dostarczy Ci nie tylko radości z samego budowania, ale także upiększy Twój pokój. Jeżeli kochasz morze, możesz stworzyć namiastkę nadmorskiego klimatu we własnym pokoju. Latarnia morska z kloców LEGO® sprawi, że będziesz miał szansę poczuć się niczym prawdziwy latarnik wypatrujący statków. Zadbano w tym zestawie o najmniejsze detale także wewnątrz latarni, gdzie kręte schodki prowadzą na samą górę, a w chatce latarnika jarzy się kominek. Realistyczności dostarcza obrotowe światło latarni. Będziesz mógł zbudować także łodzie, a nawet poszukać ukrytych skarbów. Zmechanizowana latarnia wprowadzi cię w błogi morski klimat, gdzie będziesz mógł uruchomić wyobraźnię i czuwać nad bezpiecznym zawijaniem statków do portu. Takie prezenty mogą być okazją do snucia morskich opowieści przez najstarszych członków rodziny, którzy spędzili swoją młodość na morzu i mają do opowiedzenia wiele przygód.

Świąteczna główna ulica — dekoracja domu i pole do rodzinnej zabawy

Ten zestaw zadba o to, aby z święta były udane, a w domu panowała wyjątkowa atmosfera. Może być też świetnym prezentem dla kogoś, kto lubi dekorować dom świątecznymi wioskami, które czasami rozrastają się do rozmiarów pokaźnego miasta. Domki, sklepy, a nawet latarnie uliczne, wszystko wygląda tak realistycznie, że człowiek może siedzieć przy tym, patrzeć i wymyślać świąteczne historie, które przydarzą się mieszkańcom domów przy tej ulicy. W zestawie jest też choinka, którą możesz ustroić, a także małe figurki, którym nadasz ulubione imiona oraz wiele innych elementów, których składanie dostarczy ci dużo frajdy, a kiedy osada będzie gotowa, może być coroczną ozdobą domu na święta. Atrakcją zestawu jest tramwaj, do którego możesz osobno dokupić szyny i wprawić pojazd w ruch, co sprawi wrażenie realnie toczącego się w mieście życia. Zestaw będziesz mógł sukcesywnie powiększać o dodatkowe elementy, takie jak np. światełka, które dodadzą uroku całej dekoracji. Taki prezent możesz podarować sobie sam już przed świętami i tworzyć atmosferę wciągając w to innych członków rodziny.

Najlepsze prezenty na święta Bożego Narodzenia to takie, które dostarczają rozrywki i pozwalają poczuć się znowu dziećmi. Jeśli do tego rozwijają kreatywność i można się nimi bawić przez cały rok, tym lepiej. Mogą być też i takie, które dodają klimatu świętom i które wyjmuje się ze schowka raz do roku, jak świąteczna wioska. Budzą się wtedy wspomnienia tej pierwszej radości z otrzymanego prezentu i przed oczami staje osoba, która go podarowała. Nawet po wielu latach, gdy może już jej nie będzie przy stole, ten upominek otrzymany od niej, obudzi na nowo magiczne chwile i z sentymentem będzie się ją wspominać.

Artykuły sponsorowane

12345
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty