Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane

Zakup zegarka klasy premium jest bez wątpienia inwestycją na długie lata. Niektórzy traktują go także jako bezpieczną formę lokowania kapitału. Czasomierz ekskluzywnej marki wyprodukowany z dbałością o najmniejsze detale to synonim prestiżu i bogactwa, który jest efektownym uzupełnieniem codziennej garderoby. Dlaczego warto postawić na produkt wysokiej jakości od Venezianico?

Zegarki premium – inwestycja na lata

W niektórych branżach wizerunek odgrywa szczególną rolę. Aby być traktowanym poważnie w pewnym środowisku, warto zdecydować się elegancki czasomierz od renomowanej marki. Zegarek premium jest więc sposobem, żeby pokazać swoją pozycję zawodową, ale nie tylko. Gadżet ten może być efektownym uzupełnieniem każdej stylizacji. Solidny czasomierz Venezianico jest propozycją dla wszystkich osób ceniących sobie wyjątkowe i praktyczne przedmioty. Produkty premium są swego rodzaju dziełami sztuki i trudno przejść obok nich obojętnie. Wyróżniają się swoim unikalnym designem, pieczołowitą dbałością o detale, jak i wysoką wytrzymałością. Wyszukany chronometr o ozdobnych tarczach i pięknej formie zachwyca swoim wyglądem. Każdy jego posiadacz z pewnością doceni kunszt jego twórców, natomiast kupiec może mieć pewność, że posiadł prawdziwe dzieło sztuki.

Warto też pamiętać, że zegarki premium to najwyższa jakość, co za tym idzie, posłużą one swojego użytkownikowi przez długie lata. W stosunkowo przystępnej cenie można nabyć zegarek Venezianico, o solidnej konstrukcji, wykonany z najlepszych materiałów. Nabywając tego typu produkt, można mieć pewność jego bezproblemowej pracy przez długi czas, bez konieczności jego serwisowania. Produkty premium kierowane są więc do osób wymagających, którym zależy na czasomierzu najwyższej jakości i pełnej satysfakcji z zakupu. Dla wielu osób zegarki premium to też świetny sposób na inwestycję. Co ważne, chronometry nie tanieją, a zwłaszcza te od cenionych producentów, wysokiej klasy i dużej rozpoznawalności. Z tego względu, zakupiony model często zyskuje na wartości. Kupując zegarek premium, można więc go potraktować jako inwestycję, a z czasem sprzedać po wyższej cenie.

8

Venezianico – wenecka tradycja zegarmistrzowska

Pionierem w zegarmistrzostwie były kiedyś Włochy, a dokładnie Wenecja. Właśnie w tym rejonie kraju zaczęły ukazywać się pokaźnej wielkości zegary na tle budynków. Także z Włoch pochodzi ceniona na świecie marka Venezianico (kiedyś Meccaniche Veneziane), założona w 2017 roku. Jej założycielami byli Alberto i Alessandro Morelli. Celem marki od samego początku było zaprojektowanie zegarków automatycznych nawiązujących swoich stylem do Wenecji oraz jej zabytków. Charakterystycznym detalem tych czasomierzy był rotor ozdobiony krzyżem będącym też logo Meccaniche Veneziane. Firma zmieniła nazwę na Venezianico, a jej projektanci przestali tak przykładać uwagę jedynie do oryginalnej ozdoby mechanizmu, a skupili się na całym ich designie. Firma w dalszym ciągu czerpie z dziedzictwa Wenecji i nawiązuje do jej niebywałego piękna. Podtrzymuje tradycje i korzysta nieustannie z ponadczasowych rozwiązań. Właśnie dlatego zegarki Venezianico są napędzane przez precyzyjne werki mechaniczne pochodzenia szwajcarskiego albo japońskiego.

Firma ta proponuje wyjątkowe chronometry dla panów, jak i pań. Dostępne są te w wersji klasycznej, jak i bardziej sportowej, na paskach i bransoletkach skórzanych. Wśród ciekawych propozycji od tej marki znajdują się też zegarki Swiss Made, nawiązujące do włoskiej tradycji. Wyprodukowane z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i wyposażone w szwajcarskie mechanizmy. Modele te łączą w sobie nowoczesność z klasycznym wzornictwem. Każdy zegarek Venezianico jest gadżetem wyjątkowym, natomiast modele premium sprzedawane są w eleganckich pudełkach wykonanych ręcznie z egzotycznego drewna. Co ciekawe, od bieżącego roku znajduje się na nich mapa Wenecji. Cechą charakterystyczną produktów tej marki jest wykonanie wszystkich elementów z najlepszych jakościowo materiałów.

Co ważne, są one też przyjazne dla środowiska naturalnego (paski ręcznie wykonane z roślinnie garbowanych skór). Ponadto włoskie czasomierze gwarantują wysoki komfort noszenia. Akcesoria te zostały też wykonane z dbałością o wszelkie detale. Zegarki poddawane są dokładnym kontrolom na każdym etapie produkcji, stąd można mieć pewność ich nienagannego działania, jakości i wyglądu. Na uwagę zasługują zwłaszcza ich oryginalne zdobienia z użyciem oksydowanej stali tudzież satynowych wykończeń. Bogactwo detali z pewnością wyróżnia te chronometry spośród innych propozycji na rynku.

6

Modne zegarki premium od Venezianico

Zegarki Venezianico to małe dzieła sztuki i świetna propozycja dla wszystkich miłośników zegarków mechanicznych. Ich mechanizmy wyposażone są w automatyczny naciąg, a więc nie potrzebują zewnętrznego źródła energii. Produkty włoskiej marki są symbolem wyjątkowości i co ważne, mogą posłużyć użytkownikowi nawet przez całe jego życie. Zakup takiego produktu jest więc znakomitą inwestycją długoterminową.

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty