Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane

Czy można mieszkać w dużym mieście, a jednocześnie odpoczywać wśród zieleni i z okna podziwiać żaglówki? Tak, jeśli masz mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Nad Odrą w Szczecinie! Lokalizacja ta spełnia wymagania osób aktywnych, chcących korzystać z wygód miejskiego życia, a jednocześnie szukających lokum w malowniczej okolicy. Sprawdź, dlaczego oferta znanego dewelopera może spełnić także Twoje oczekiwania.

Lokalizacja, która sprzyja rekreacji

Nowe osiedle z mariną powstaje na wyspie rzecznej Łasztownia. W Szczecinie miejsce to obrosło w legendy jako nieprzystępne i tajemnicze. Od lat jednak widać, jak się zmienia: pięknieje, przyciąga rowerzystów, biegaczy, spacerowiczów, żeglarzy i wędkarzy, miłośników nowoczesnej architektury i ekologicznych rozwiązań w budownictwie.

To tutaj odbywają się przeróżne imprezy kulturalne oraz sportowe i to tutaj można usiąść w stylowej restauracji czy sączyć kawę, patrząc na rzekę. Ten rejon Szczecina pogodzi potrzeby miłośników miejskiego stylu życia i zwolenników odpoczynku i rekreacji. Stąd już niedaleko do różnorodnych instytucji kultury, np. do centrum sztuki współczesnej, teatrów, Muzeum Narodowego czy Opery na Zamku.

jwc nadodra wid 05-scaled

Szybko można także znaleźć się w Hali Odry czy Miejskiej Strefie Letniej na Wyspie Grodzkiej. Parki, skwery, miejskie laski i zieleńce to kolejne punkty, w których można zrelaksować się, pospacerować oraz spędzić czas z dziećmi na świeżym powietrzu.

Jednak mieszkańcy Szczecina nie żyją wyłącznie relaksem i rekreacją. Chcą szybko dojechać do pracy, posłać dzieci do szkoły czy zrobić zakupy. W tej okolicy to także jest proste!

Zobacz inwestycję na stronie dewelopera JWC.

W pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, ponadpodstawowe, policealne i zawodowe. Niedaleko jest Dworzec Szczecin Główny, galeria handlowa, a także architektoniczny i kulturowy symbol miasta – Filharmonia Szczecińska.

Nowoczesny budynek mieszkalny i usługowy

Mieszkając na osiedlu Nad Odrą, w przysłowiowych „kapciach” będzie można pozałatwiać codzienne sprawy; zrobić zakupy, wykonać przelew w banku, skorzystać z usług salonu piękności, zjeść coś w knajpce lub zamówić jedzenie na wynos. Budynki bowiem będą nie tylko mieszkalne, ale także usługowe.

jwc nadodra wid 02-scaled

Na parterach zapewniono miejsce dla dziesiątek różnych nieuciążliwych dla sąsiedztwa działalności gospodarczych, z których codziennie będą mogli korzystać mieszkańcy osiedla. Bez jeżdżenia po mieście, szukania miejsca parkingowego i straty czasu — mieszkanie nad knajpkami, bankami, fryzjerem, osiedlowym sklepem czy dyskontem to ogromna wygoda!

Jak będzie przebiegać inwestycja?

Inwestycja Nad Odrą będzie powstawać etapami. Pierwszym oddanym budynkiem ze 189 mieszkaniami i 23 lokalami usługowymi będzie ten położony najbliżej Kanału Zielonego. Będzie miał od pięciu do siedmiu kondygnacji w ułożeniu kaskadowym i garaż na 218 samochodów.

Drugim etapem będzie budowa 5-7 kondygnacyjnego budynku bliżej Mostu Długiego. Tak samo, jak pierwszy budynek, tak i ten będzie miał charakter tarasowy. Na dachu ma powstać przestrzeń rekreacyjna, a na 3 piętrze zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci. W budynku będzie 237 mieszkań, do tego lokale usługowe oraz 269 miejsc parkingowych. Zaplanowano także boksy na rowery i komórki lokatorskie.

Najbliżej Mostu Długiego powstanie budynek z punktami usługowymi i apartamentami na wynajem oraz część z mieszkaniami. To kompleks budynków połączonych ze sobą. Najwyższy będzie miał 9 kondygnacji.

jwc nadodra wid 22-scaled

Niewątpliwą zaletą mieszkań w poszczególnych budynkach jest jakość ich wykończenia, wspaniałe widoki z okien, przemyślany układ pomieszczeń. Osoby zainteresowane kupnem mieszkania w osiedlu Nad Odrą mogą wybierać wśród lokali 1, 2, 3, 4 pokojowych, a nawet większych!

Inwestor proponuje zarówno niewielkie mieszkania do 50 metrów kwadratowych, jak i lokale o powierzchni ponad 90 metrów kwadratowych. Dzięki temu zróżnicowaniu swoje wymarzone mieszkanie znajdzie singiel, para i rodzina z dziećmi. Do mieszkań będą przynależeć balkony albo tarasy, a niezwykły widok będzie można podziwiać przez panoramiczne okna.

Oczywiście osiedle nie składa się jedynie z domów. Zaplanowano także chodniki, place i ścieżki, które zostaną wykonane z estetycznej kostki. Na wygląd całego osiedla wpływać będzie także okoliczna zieleń oraz świetlne dekoracje ukryte w posadzkach.

Zobacz inwestycje na stronie dewelopera JWC

Modna część Szczecina, jaką jest Łasztownia, wymaga odpowiedniego wykorzystania. Nowoczesne budynki mieszkalne i usługowe wykończone zgodnie z duchem eko, z zielonymi dachami i miejscami do rekreacji, staną się wizytówką pełnego życia miasta.

Deweloper, który ma w swoim portfolio dziesiątki ukończonych z powodzeniem inwestycji, to gwarancja bezpiecznej transakcji i pewnej inwestycji. Jeśli chcesz poznać dokładną ofertę, zajrzyj na jego stronę. Znajdziesz tam wizualizację całego osiedla i okolic, planu mieszkań oraz układ budynków.

Zobacz inwestycję na stronie dewelopera JWC.

Kontaktując się z przedstawicielami firmy, wybierzesz optymalny lokal do zamieszkania lub prowadzenia działalności, zarezerwujesz komórkę lokatorską czy miejsce do parkowania samochodu. Dzięki temu dasz sobie szansę na życie w centrum miasta z widokiem na malowniczą Odrę.

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty