Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane
autopromocja
Krzywda - Marek Stelar w Radiu Szczecin
reklama
framex.pl

Jeżeli jesteś użytkownikiem telefonu Apple Iphone, na pewno wiesz, że na rynku pojawiła się nowość, czyli model iPhone 15 pro max. Urządzenie to możesz kupić już od nieco powyżej 7000 złotych, za wersję z 256 GB pamięci. W topowym wydaniu telefon może mieć nawet 1000 GB i wiąże się to z dopłatą ok. 2400 zł do wersji podstawowej. W tym miejscu należy odpowiedzieć na jakże ważne pytanie, czyli czy opłaca się wymienić swój stary telefon na nowy model 15 pro max?

Co oferuje Iphone 15 model pro max

Tytan naturalny, z którego wykonano obudowę

Tym, co wydaje się szczególnie ciekawe w modelu 15, to materiał, z którego została wykonana jego obudowa. Jest to czarny tytan naturalny, który w zdecydowany sposób zwiększa jego odporność na uszkodzenia mechaniczne, a do tego nadaje bardzo eleganckiego i luksusowego wyglądu. Szlachetny tytan czarny jest przyjemny w dotyku, odporny na zarysowania i nie palcuje się tak jak np. aluminium.

Jeszcze lepsze wsparcie dla Apple Vision Pro

Inne przydatne funkcjonalności, na które mogą liczyć użytkownicy Iphone 15 pro max to jeszcze bardziej płynna współpraca z Apple Vision Pro. Niedociągnięcia znane z wcześniejszych wersji zostały wyeliminowane. Istotne zmiany są także widoczne np. w możliwości konfigurowania przycisku, służącego do przełączania się pomiędzy trybem cichym i głośnym. Korzystając z ustawień, można go zaprogramować, by przełączanie uruchamiało aparat lub inną aplikację, lub narzędzie dostępne na telefonie.

Bateria o jeszcze więcej żywotności

Jeśli lubisz aktywnie korzystać z telefonu, to Iphone 15 pro max jest stworzony właśnie dla Ciebie. Nowoczesna bateria obsługująca szybkie ładowanie ładowarkami MagSafe daje możliwość pracy nawet do 29 godzin, przy 9 godzinach oglądania video. Wysoka częstotliwość odświeżania ekranu pozwala jeszcze pełniej cieszyć się oglądanymi filmami lub grami video. Ciekawie prezentuje się także zawartość ekranu blokady w trakcie ładowania i w trybie poziomym. Wyświetlany jest wówczas zegar oraz kalendarz, czyli dwa niesłychanie przydatne gadżety, np. tuż po porannej pobudce. Niegasnący wyświetlacz jeszcze bardziej podnosi komfort korzystania z telefonu w czasie, kiedy ładujemy jego baterię.

Zadbaj o akcesoria do Iphone 15 pro max

Podobnie jak we wcześniejszych modelach Iphone, również 15 pro max sprzedawany jest bez ładowarki, słuchawek czy szkła ochronnego. Pamiętaj, że wszystkie te akcesoria, w tym dedykowane etui Iphone 15 pro max możesz kupić w wielu sklepach ze sprzętem elektronicznym, również online.

Artykuły sponsorowane

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty