Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane
reklama
Zobacz
reklama
Zobacz
autopromocja
Zobacz

Osoby odpowiedzialne za organizację konferencji różnego typu zdają sobie z pewnością doskonale sprawę z tego, że znalezienie odpowiedniego miejsca często bywa sprawą dość trudną. Należy uwzględnić bowiem szereg zmiennych, takich jak na przykład liczba gości konferencji, wymagania co do sprzętu audiowizualnego, a także catering, oraz – czasami – miejsca noclegowe dla uczestników spotkania. Jeżeli chcesz ułatwić sobie to zadanie, koniecznie zapoznaj się z wyszukiwarką miejsc konferencyjnych taką jak konferencje.pl.

Nowoczesne narzędzie dla organizatorów konferencji

Jeżeli planujesz zorganizowanie konferencji w Szczecinie, możesz samodzielnie kontaktować się z wybranymi placówkami i zapoznawać się z ich ofertą. Znalezienie odpowiedniego miejsca może się udać, aczkolwiek zajmie Ci to bardzo dużo czasu i energii. Zdecydowanie szybciej poradzisz sobie z organizowaniem eventu, jeśli sięgniesz po nowoczesne narzędzie, jakim jest wyszukiwarka sal i innych obiektów konferencyjnych. Możesz wybierać spośród mnóstwa opcji dokładnie dopasowanych do Twoich potrzeb.

Wyszukiwarka obiektów konferencyjnych konferencje.pl to narzędzie bardzo proste, obsługiwane w sposób intuicyjny. Wystarczy, że podasz podstawowe dane takie jak: termin wydarzenia, liczba osób, które będą uczestniczyły w konferencji oraz wymagania co do sprzętu audiowizualnego. Możesz również sformułować bardziej szczegółowe zapytania, w których pojawią się także takie opcje jak: catering, miejsca noclegowe czy dodatkowe atrakcje. Wyszukiwarka zaproponuje wybór miejsc najbardziej dopasowanych do Twoich potrzeb. Warto podkreślić, że prezentowane narzędzie jest całkowicie darmowe.

Gdzie zorganizować duże konferencje w Szczecinie?

Konferencje i inne wydarzenia branżowe organizowane w Szczecinie nierzadko mają międzynarodowy zasięg, dlatego organizatorzy starają się znaleźć obiekty wysokiej klasy. Wyszukiwarka obiektów konferencyjnych jest w stanie znaleźć sale konferencyjne dopasowane do rangi wydarzenia. W Szczecinie z łatwością zorganizujesz konferencję, targi czy wystawy branżowe przeznaczone dla kilku lub kilkunastu tysięcy osób, jak i kameralne spotkania w gronie fachowców.

netto-arena


Największymi obiektami, jakie możesz znaleźć przy pomocy naszej wyszukiwarki, są hale Netto Arena oraz Event Arena mogące pomieścić z powodzeniem kilka tysięcy osób. Są to miejsca w pełni wyposażone, jeżeli chodzi o zaplecze techniczne i sanitarne. Oferty Aren uzupełniają sale dydaktyczne i szkoleniowe. W przypadku organizacji bardzo dużych konferencji ciekawą opcją może też okazać się Zamek Książąt Pomorskich, mieszczący nawet do 3000 gości.

Konferencje w wersji luksusowej i nie tylko

novotel-fasada

Korzystając z wygodnego narzędzia, jakim jest wyszukiwarka obiektów konferencyjnych konferencje.pl, możesz znaleźć także bardzo eleganckie i luksusowe sale konferencyjne w Szczecinie. Jednym z częściej wybieranych jest czterogwiazdkowy Radisson Blu Hotel Szczecin, w którym zorganizujesz konferencję nawet dla 300 uczestników.

W przypadku organizacji konferencji liczącej do 180 osób warto sprawdzić ofertę na przykład Novotel Szczecin Centrum, natomiast w sytuacji, gdy organizujesz mniejszy event o kameralnym charakterze, doskonałym wyborem będzie Park Hotel Szczecin. Decydując się na rezerwację sali konferencyjnej w hotelu, możesz skorzystać z miejsc noclegowych oraz hotelowych restauracji.

Dodatkowe atrakcje w obiektach konferencyjnych

novotel

Coraz więcej osób organizujących konferencje, targi i inne eventy branżowe decyduje się na połączenie części oficjalnej z rozrywką. Jeżeli planujesz coś ekstra dla uczestników organizowanego przez siebie wydarzenia, wspomniana wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Wybierając rodzaj obiektu, możesz dokładnie zaznaczyć preferencje, jak: rodzaj obiektu, jego wielkość i dodatkowe usługi.

Wyszukiwarka konferencje.pl pomaga znaleźć obiekty konferencyjne, które oferują salony SPA, tereny zielone, miejsca piknikowe, kręgle, bilard, a nawet kluby nocne. Hotel w centrum miasta, a może willa otoczona parkiem? Zdecyduj, a platforma podpowie, które z obiektów znajdujących się w Szczecinie spełnią Twoje oczekiwania. Nowoczesne narzędzie, jakim jest wyszukiwarka obiektów konferencyjnych, pozwala wybierać aktualnie spośród ponad 50 placówek w Szczecinie, a liczba obiektów stale się poszerza. Z konferencje.pl z łatwością zorganizujesz wydarzenie, o którym jego uczestnicy będą pamiętać przez długi czas.

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty