Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Skok adrenaliny należy do ekstremalnych sportów, pozwalających przeżyć niezapomnianą przygodę życia. W zależności od zainteresowań można wybrać skok spadochronem, dream jump lub na bungee.

Skok adrenaliny

Skoki spadochronowe nie od dziś cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Pozwalają doświadczyć niezapomnianej aktywności i przeżyć przygodę życia, której towarzyszą niesamowite emocje. Skoki odbywają się z wysokości 4000 m. Swobodny lot przed otwarciem spadochronu trwa ok. minuty, a spadanie odbywa się z prędkością ok. 200 km/h. Na wysokości 1800 m następuje otwarcie spadochronu oraz lot w kierunku ziemi – ok. 10 minut.

Aby skok ze spadochronem (Szczecin) był bezpieczny należy się do niego odpowiednio przygotować, co nie jest uciążliwe dla skaczącego. Szkolenie trwa niespełna 20 minut, a podczas instruktażu skoczek poznaje wszystkie zasady i otrzymuje kombinezon, gogle oraz dopasowaną uprząż. Następnie odbywa lot samolotem na pułap 4000 m i skok spadochronem.

Skok wahadłowy

Skok wahadłowy jest pełen wyzwań, u wielu osób budzi lęk. Dream jump przypomina bujanie na huśtawce, ale dostarcza niesamowitych wrażeń. Warto sprawić sobie taki prezent chociaż raz w życiu, by poczuć prawdziwą adrenalinę i móc opowiadać o wydarzeniu swoim dzieciom, a później wnukom. Można decydować się na dream jump szczecin również z innych powodów:

  • zmierzenie się ze swoimi słabościami i lękami,
  • przekroczenie własnych granic i wewnętrznych barier,
  • niezapomniane przeżycia w powietrzu,
  • satysfakcja po wykonaniu skoku,
  • wspomnienia na długie lata.

Choć dream jump dostarcza atrakcji to warto wiedzieć, że sport jest dla osób pełnoletnich, których waga nie przekracza 120 kg. Z usługi nie mogą skorzystać uczestnicy z chorobami sercowo-naczyniowymi, układu oddechowego, po przebytych urazach mięśniowych i kostnych oraz kobiety w ciąży. Nie zostanie dopuszczona do skoku osoba będąca pod wpływem alkoholu.

Skok w ekscytującą przygodę

Każdy chciałby przeżyć coś ekscytującego, ale jak to mówią, mierz siły na zamiary. Skok spadochronem, dream jump czy na bungee wymagają pewnej odwagi, więc mając lęk wysokości czy nie będąc w psychicznej formie, trzeba przemyśleć decyzję, a nawet odłożyć ją w czasie. Przełamywanie strachu jest jak najbardziej wskazane, pod warunkiem że nie zagraża zdrowiu.

Należy ustalić jak dokładnie wygląda z jakiej wysokości odbywa się skok, bo wejście na określony pułap może wymagać sporej odwagi. Jeśli pojawiają się wyświetlania na Facebook postów, w których skoczkowie dzielą się wrażeniami, warto od nich uzyskać dodatkowe informacje.

Artykuły sponsorowane

12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty