Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane
reklama
Zobacz

Jak dopasować obrączki ślubne do pierścionka zaręczynowego
Jak dopasować obrączki ślubne do pierścionka zaręczynowego
Jednym z nieodłącznych elementów planowania ślubu, jest wybór obrączek. Co ważne, biżuteria ta powinna być perfekcyjnie dopasowana do pierścionka zaręczynowego, który zdobi palec przyszłej panny młodej. Jest to istotne nie tylko z uwagi na estetykę, ale również symbolikę obu elementów. Oznaczają one bowiem jedność i trwałość miłości. Jak zatem dopasować obrączki do pierścionka zaręczynowego? Podpowiadamy.

Na co zwracać uwagę, dobierając obrączki do pierścionka zaręczynowego?

Pierścionki zaręczynowe dostępne są w wielu rozmaitych modelach. Można wybierać spośród biżuterii wykonanej z różnorodnych materiałów, wysadzanej kamieniami naturalnymi lub syntetycznymi, w odmiennych kształtach, kolorach i wzorach. Najlepszym przykładem mnogości modeli są m.in. pierścionki zaręczynowe od Briju, co można sprawdzić na stronie briju.pl. Nie inaczej jest w przypadku obrączek. Dostępne w wielu interesujących modelach, nie ułatwiają wyboru konkretnego wariantu. Należy pamiętać jednak o tym, że biżuteria ślubna i zaręczynowa powinny ze sobą perfekcyjnie współgrać. Żeby było to możliwe, przed dokonaniem zakupu konkretnych modeli należy wziąć pod uwagę takie cechy pierścionka, jak:

· Styl. W zależności od tego, czy pierścionek zaręczynowy ma elegancki i ponadczasowy styl, czy można go zaliczyć raczej do bardziej nietypowych egzemplarzy, warto poszukać obrączki, która podkreśli jego charakter.

· Kamienie. Jeżeli pierścionek zaręczynowy jest wysadzany kamieniami naturalnymi lub syntetycznymi, warto poszukać modelu obrączki, która również będzie posiadać tego typu zdobienia. Dobrze w tym wypadku sprawdzi się też gładki model biżuterii, pozbawiony elementów dekoracyjnych.

· Kolor metalu. Zarówno pierścionki, jak i obrączki mogą być wykonane z różnych metali szlachetnych. Najczęściej wybierane są modele z żółtego złota, choć dużym zainteresowaniem cieszą się również z białej lub różowej odmiany tego kruszcu. Najlepszym przykładem, jak zróżnicowana może być biżuteria zaręczynowa, są pierścionki od Briju dostępne tu: briju.pl. Podczas poszukiwania idealnej obrączki warto postarać się, aby była tego samego koloru, co pierścionek.

· Kształt. Pierścionki z okrągłymi kamieniami dobrze komponują się z obrączkami o zaokrąglonym kształcie. Modele np. z prostokątnymi oczkami lepiej będą współgrać z geometrycznymi obrączkami.

Wybierz obrączki od Briju

Pierścionek zaręczynowy i obrączki najlepiej kupować w tym samym salonie jubilerskim. Dzięki temu znalezienie modeli, które będą do siebie pasować stanie się łatwiejsze. Jednym z miejsc, zasługującym na szczególną uwagę, jest Briju. To uznana marka z wieloletnią tradycją, która dostarcza swoim klientom jedynie najwyższej jakości wyroby jubilerskie, urzekające swoimi wyjątkowymi walorami estetycznymi. Zarówno pierścionki, jak i obrączki Briju powstają ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, z dbałością o detale. Niebanalne kolekcje stworzone z myślą o odmiennych potrzebach i preferencjach klientów, to olbrzymia szansa na znalezienie idealnego produktu dla siebie. Sprawdź ofertę na stronie briju.pl i zamów interesujące Cię modele biżuterii.Artykuły sponsorowane

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty