Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Dla wielu kobiet oraz mężczyzn zdrowie skóry okazuje się być coraz ważniejszą kwestią. W poszukiwaniu skutecznych rozwiązań niemało osób decyduje się na profesjonalną konsultację w gabinecie kosmetycznym oraz na skan skóry. Sprawdź, z czym wiąże się regularna diagnostyka w gabinecie i czy można uzyskać diagnozę bez wychodzenia z domu!

Konsultacja w gabinecie u kosmetologa to zazwyczaj konieczność zarezerwowania terminu, oczekiwanie na wizytę, konieczność wybrania urlopu bądź skrócenia godzin pracy, a także wydania pieniędzy. A gdyby tak przeprowadzić diagnostykę w domu, zupełnie za darmo, z użyciem telefonu? Jest to możliwe dzięki aplikacji Dermoscan!

Zalety związane z regularną diagnostyką skóry

Konsultacje u sprawdzonego, w pełni profesjonalnego kosmetologa to wiele korzyści, których warto być świadomym. Należy tutaj wyróżnić:

  • indywidualne podejście do pielęgnacji ludzkiej cery — kosmetolog doskonale zdaje sobie sprawę, że każda osoba może mieć inny typ skóry, a co za tym idzie — inne potrzeby. Kosmetolog pod uwagę bierze wiek skóry, jej typ, problemy, z jakimi się boryka oraz indywidualne preferencje.
  • profesjonalne doradztwo — doświadczenie, zdobyta wiedza oraz wiele dodatkowych pomocy pozwala kosmetologowi na bardzo wnikliwą i skuteczną analizę skóry oraz zidentyfikowanie jej problemów. Bazując na tym, kosmetolog jest w stanie zalecić odpowiednie strategie pielęgnacyjne, aby skóra prezentowała się znacznie lepiej.
  • szybkie i wczesne odkrywanie problemów skórnych — nadmierne przesuszanie, przebarwienia i inne to problemy widoczne gołym okiem. Jednak wyłącznie kosmetolog jest w stanie zidentyfikować inne problemy, głębsze, czasem poważniejsze, a następnie wdrożyć działania, których celem będzie zminimalizowanie i złagodzenie problemów.

Innowacyjne rozwiązanie zastępujące wizytę u kosmetologa!

Jeśli należysz do osób, które niechętnie wybierają się do specjalistów, wolą wiele spraw załatwić samodzielnie bądź przy użyciu Internetu, Dermoscan może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Dermoscan jest narzędziem analizującym skórę, bazując wyłącznie na zdjęciu twarzy. Ocenić może jej kondycję, a także określić priorytety w przypadku pielęgnacji. Skórna diagnoza opiera się na bardzo dokładnie opracowanym algorytmie. Zanim aplikacja została udostępniona do ogólnego użycia, widziała ponad 16 tysięcy różnych typów cery, które stanowiły punkt wyjścia.

Dermo Scan — jak zrobić diagnozę skóry online? Instrukcja krok po kroku

Algorytm aplikacji Dermoscan został opracowany tak, by bez problemu rozpoznać podstawowe problemy skórne, czyli:

  • głębokie zmarszczki;
  • kłopoty z pigmentacją;
  • brak blasku;
  • drobne linie;
  • kłopoty z porami;
  • brak jędrności.

Jeśli chcesz skutecznie zadbać o swoją cerę, możesz zarówno wybrać się do kosmetologa, jak i skorzystać z aplikacji, która ma wysoką skuteczność i pomogła już wielu kobietom. Nie da się ukryć, że takie rozwiązania kuszą współczesnych ludzi i charakteryzują się popularnością!

Artykuły sponsorowane

12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty