Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

W chwili obecnej trudno znaleźć miłośnika obstawiania wydarzeń sportowych, który zdecydowałby się na rejestrację u bukmachera bez kodu premiowego. Wyjątku nie stanowią także typerzy noszący się z zamiarem założenia darmowego konta gracza w STS. W jakim dokładnie miejscu formularza rejestracyjnego tego buka wpisać należy kod afiliacyjny?

Jeszcze nie tak dawno temu, mało kto zawracał sobie głowę kodami promocyjnymi. W ostatnich latach wszystko uległo jednak zmianie i aktualnie kody promocyjne są znane niemal wszystkim amatorom betowania zakładów wzajemnych. Nic więc dziwnego, że podobnie do sprawy podchodzą gracze, którzy chcieliby dołączyć do społeczności największego polskiego operatora selekcji sportowych, a więc do buka STS.

Specjalnie dla Was postanowiliśmy przyjrzeć się formularzowi rejestracyjnemu tego buka i odpowiedzieć na pytanie, gdzie dokładnie trzeba wpisać kod promocyjny w STS i jaka jest jego treść.

Aktualny kod gwarantujący lepsze bonusy u tego legalnego bukmachera znajdziesz TUTAJ www.legalsport.pl/bukmacherzy/sts/kod-promocyjny/

W którym miejscu wpisać promocyjny kod w STS?

Kod promocyjny STS powinien być wpisany w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, które jest podpisane właśnie "Kod promocyjny". Gdzie je znajdziemy? Na początku skupimy się na rejestracji poprzez stronę główną tego dobrze ocenianego buka (www.sts.pl), a następnie podpowiemy, gdzie wpisać kod promocyjny STS podczas rejestracji konta w aplikacji mobilnej buka.

  • Rejestracja przez stronę STS - gdzie wpisać kod promocyjny?

Jeśli zamierzacie założyć konto gracza w STS, to kod promocyjny powinniście wpisać w odpowiednio oznaczone pole, znajdujące się jednym z ostatnich kroków formularza rejestracyjnego. Jak znaleźć to pole? W pierwszej kolejności powinniście odwiedzić witrynę www tego buka i w prawym górnym rogu kliknąć napis „Załóż konto”. Następnie przejść możecie do uzupełniania poszczególnych danych.

By dotrzeć do pola, w które należy wpisać kod promocyjny STS, musicie przejść przez kilka wcześniejszych kroków - nie ma możliwości, by od razu dotrzeć do pola z kodem. Na samym początku bukmacher poprosi Was o podanie (kolejno) imienia, nazwiska, adresu e-mail (gdzie zostanie wysłany Wam link do weryfikacji), hasła oraz numeru telefonu. W dalszym etapie trzeba wpisać numer telefonu, specjalny kod SMS, który zostanie Wam wysłany na podany wcześniej numer telefonu, następnie wybrać obywatelstwo, uzupełnić numer PESEL oraz określić źródło pochodzenia środków na grę i ustalić limity. Dopiero w tym momencie dojdziecie do tego, co najważniejsze, a więc pola z kodem premiowym.

Co ciekawe, wcale nie musicie go wpisać, ponieważ bukmacher od razu oferuje Wam ofertę z kodem STSTOP. Jeśli zatem ona Wam odpowiada, to wystarczy kliknąć napis „Zacznij grę”. Jeżeli jednak chcielibyście dokończyć rejestrację z innym kodem, to w tym kroku klikacie w baner „Masz inny kod promocyjny?” i tam go wpisujecie. Następnie cały proces zamykacie identycznie jak wyżej, czyli naciśnięciem w napis „Zacznij grę”.

  • Gdzie wpisać kod w aplikacji mobilnej STS?

W przypadku rejestracji konta w apce kod promocyjny STS również należy wpisać w pole oznaczone "kod promocyjny". A zatem, gdyby ktoś z Was zdecydował się na przejście procesu z poziomu aplikacji mobilnej tego buka, to także nie ma się czym martwić, bowiem kolejne kroki są praktycznie identyczne - musicie przejść przez powyższe pola z wymaganymi danymi, by dotrzeć do pola z kodem.

Tak naprawdę jedyna zmiana jest na samym początku. Musicie odpalić apkę i na samej górze kliknąć w napis „Zaloguj się”. Wówczas zostaniecie automatycznie przeniesieni do okna, w którym albo podacie dane do logowania albo rozpoczniecie rejestrację poprzez kliknięcie w baner „Załóż konto”. Następnie wszystko wyglądać będzie już tak samo, co oznacza, że do miejsca z kodem afiliacyjnym dotrzecie na samym końcu, a więc zaraz przed zakończeniem rejestracji.

Czy wpisanie kodu jest obowiązkowe?

Oczywiście nikt nie zmusi Was do wpisania tego czy innego kodu premiowego. Oznacza to tym samym, że profil gracza w STS założyć możecie bez żądnego kodu afiliacyjnego. W tym celu wystarczy odznaczyć opcję z proponowanym kodem STSTOP oraz zostawić puste miejsce kryjące się pod napisem „Masz inny kod promocyjny?”. Według nas jest to jednak całkowicie pozbawione sensu, ponieważ w takim wypadku nie będziecie mogli skorzystać z bonusu na start, który STS przygotował dla każdego nowego gracza. Tym samym zachęcamy Was do rejestracji z kodem STSTOP lub każdym innym, co do którego macie pewność, że działa i gwarantuje najlepsze warunki rejestracji.

Czy kod się uzupełni automatycznie?

W przypadku rejestracji u oficjalnego bukmachera m.in. Zagłębia Lubin żaden inny kod niż STSTOP nie uzupełni się automatycznie. Jeśli więc nie chcecie tracić czasu i jesteście pewni, że to właśnie proponowany przez STS kod przyniesie Wam największe korzyści, to nie musicie nic robić. Warto jednak, abyście zwrócili uwagę, czy faktycznie oferta z kodem STSTOP jest zaznaczona. Gdy będzie (tak jest automatycznie), to bez problemu kliknąć możecie w baner „Zacznij grę”.

Jeżeli jednak z jakiegoś powodu wspomniana propozycja nie będzie oznaczona ptaszkiem, to powinniście to jak najszybciej zmienić. Naturalnie zawsze skorzystać możecie z dodatkowej opcji, czyli wpisać wybrany przez Was kod afiliacyjny. Ten bowiem sam się Wam nie uzupełni. Oznacza to, że ten czy inny ciąg liter musicie wpisać sami. Tutaj tak naprawdę wszystko zależy tylko i wyłącznie od Was.

Jakie korzyści daje wpisanie kodu promocyjnego w STS?

Jak pewnie każdy z Was wie, rolą każdego kodu premiowego jest zapewnienia dodatkowych korzyści - tak jest również w przypadku kodu promocyjnego STS. Rejestracja z odpowiednim kodem u tego buka zapewni Wam dostęp do bardzo opłacalnego bonusu na dzień dobry, którego wartość wynosi aż 1660 zł. Jeżeli więc w czasie rejestracji skorzystacie z kodu promocyjnego, to ten buk dopisze do Waszego konta aż trzy bonusy od depozytu (bonus 100% do 300 zł, bonus 50% do 500 zł, bonus 50% do 700 zł), zakład bez ryzyka w kwocie 100 zł oraz 60 zł ekstra za spełnienie kilku prostych zadań.

Oznacza to, że na start typowania w STS czekają na Was aż trzy rodzaje premii na powitanie, co z pewnością pozwoli Wam pojąć tajniki świata zakładów wzajemnych. Oczywiście to jeszcze nie wszystko, bowiem użycie odpowiedniego kodu promocyjnego zagwarantuje Wam dostęp również do pozostałych akcji promocyjnych tego katowickiego operatora selekcji sportowych, w tym także i tych, które dedykowane będą graczom, którzy w czasie rejestracji skorzystali z dobrodziejstw wybranego kodu afiliacyjnego (jeżeli bukmacher zdecyduje się na wprowadzenie ich do swojej oferty).

Jak więc widzicie, wpisanie właściwego ciągu liter zapewnić Wam może naprawdę sporo. W związku z tym raz jeszcze namawiamy Was do dania sobie szansy na zgarnięcie czegoś ekstra, szczególnie że w STS nawet nie musicie pamiętać o żadnym kodzie afiliacyjnym, ponieważ o wszystko zadba tutaj sam bukmacher. Jeśli natomiast nosicie się z zamiarem rozpoczęcia swojej przygody bukmacherskiej z innym kodem premiowym, to też nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy, że wpiszecie go na samym końcu formularza rejestracyjnego i klikniecie w baner „Zacznij grę”.

Artykuły sponsorowane

12345
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty