Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane
ogłoszenie
Zobacz
autopromocja
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Trend związany z popularyzacją zdrowego odżywiania się stanowi odpowiedź na wiele problemów, z którymi borykamy się każdego dnia. Aby jednak mieć pewność, że to, co jemy, jest naprawdę zdrowe, musimy zadbać o dokładne czyszczenie produktów spożywczych. W tym pomoże nam innowacyjna myjka soniczna.

Czyszczenie megasoniczne - na czym polega?

Czyszczenie produktów spożywczych przed zjedzeniem stanowi podstawę dobrych praktyk, które stosowane w branży gastronomicznej, ale też w naszych domach redukuje ryzyko zatruć, ale przede wszystkim podnosi jakość spożywanych dań i gwarantuje odpowiedni smak. Niestety nie zawsze zwykłe umycie pod bieżącą wodą przynosi zamierzony efekt, dlatego tak ważne jest, by korzystać z rozwiązań sprawdzonych. Takim właśnie jest czyszczenie megasoniczne.

Czyszczenie ultradźwiękami to proces, który wykorzystuje fale ultradźwiękowe. Zmiany ciśnienia wody prowadzą do procesu kawitacji, co jest jednoznaczne z odrywaniem się cząsteczek brudu i innych zanieczyszczeń od produktów, które poddawane są myciu. Efekt? Wszystkie zanieczyszczenia - niewidoczna dla oka pleśń, grzyby, substancje chemiczne i brud pozostaje w wodzie, a my możemy cieszyć się czystymi warzywami, rybami, owocami morza lub mięsem. Czyszczenie ultradźwiękami jest niezwykle efektowne a przy okazji bezpieczne, dlatego też jest ono powszechnie stosowane w najlepszych restauracjach. Teraz możemy tę innowacyjną technologię przenieść również do domu.

myjka do dezynfekcji zywnosci

Jak czyścić produkty spożywcze za pomocą technologii megasonicznej?

Jak w domowych warunkach zadbać o czystość produktów spożywczych? Rozwiązaniem będzie myjka ozonowo ultradźwiękowa, której głównym celem jest oczyszczanie żywności. Myjka oferowana przez https://www.srtech.pl wyposażona jest w nowoczesną technologię Megasonic Cleaning, która zbadana w prestiżowym UFAG i AgroLab potwierdza skuteczność i niezawodność podczas mycia produktów spożywczych i nie tylko!

O prawdziwej sile myjki świadczy jej szerokie zastosowanie. Urządzenie może nam służyć do dezynfekcji przedmiotów domowego użytku, a szczególnie tych używanych przez dzieci, jak smoczki, butelki i inne akcesoria. Myjka będzie także bezpieczna dla biżuterii lub okularów - to wszystko w jednym, łatwym w obsłudze urządzeniu.


Myjka ozonowa - pozytywny wpływ na dietę

Z myjką Milerd Detoxer możemy być pewni, że każdy nasz posiłek będzie w pełni wartościowy i będzie zawierać tylko to, co jest dla nas zdrowe i dobre. Czy tak innowacyjny sposób mycia składników spożywczych ma jakikolwiek wpływ na naszą dietę? Oczywiście, że tak!

Wykorzystanie technologii zaawansowanego mycia sonicznego nie usuwa żadnych witamin i substancji odżywczych, dzięki czemu każdy posiłek będzie w pełni odżywczy i dostarczy do naszego organizmu to, czego nam potrzeba. Technologia Megasonic Cleaning, wspierana przez aktywny tlen pozbywa się natomiast pleśni, pestycydów i aż 99.9% metali ciężkich, których zawartość w organizmie może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Chcesz mieć pewność, że to, co jesz, jest faktycznie zdrowe? Myjka Milerd Detoxer to rozwiązanie tego dylematu.

myjka do ozonowania dla dziecka

Artykuły sponsorowane

12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty