Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Zaręczyny to jeden z najważniejszych dni w życiu. Jeśli sklepowe projekty Cię nie przekonują, stwórz własny wzór i pokaż, jak bardzo zależy Ci na ukochanej osobie. Pierścionek zaręczynowy na zamówienie to wspaniały wyraz miłości, który stanie się piękną pamiątką na kolejne wspólne lata. Zobacz, w jaki sposób stworzyć personalizowaną biżuterię.

Pierścionki zaręczynowe na zamówienie – od czego zacząć?

Od miesięcy przeglądasz sklepowe wystawy i zdjęcia pierścionków w sklepach internetowych, ale żaden z nich nie zrobił na Tobie wrażenia? A może masz w głowie własny pomysł, tylko nie wiesz, jak go zrealizować? Czy wiesz, że niektórzy jubilerzy oferują pierścionki na zamówienie? Dzięki tej opcji możesz łatwo i szybko stworzyć biżuterię, która będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom.

Jak powstają pierścionki zaręczynowe na zamówienie i jak zaprojektować własny, unikatowy egzemplarz? To bardzo proste. Możesz stworzyć model od podstaw lub wzorować się na jednym z dostępnych projektów, jakie znajdziesz w salonie jubilerskim lub w sklepie internetowym. Z pomocą internetowego kreatora przekształcenie wyobrażeń na projekt jest bardzo łatwe.

Na początku określ budżet i wybierz rodzaj kruszcu, z jakiego ma być wykonany pierścionek na zamówienie. Może to być złoto żółte, białe lub różowe albo miks kruszcu w różnych kolorach. Kolejnym krokiem jest dobór kamieni szlachetnych: rodzaju, koloru, wielkości oraz szlifu. Zdecyduj także, czy pierścionek ma mieć jeden kamień, czy więcej, a także zaprojektuj sposób ich ułożenia. Być może jakiś wyjątkowy kamień ma szczególne znaczenie dla Twojej wybranki? To idealna okazja, by umieścić go w pierścionku zaręczynowym. Na końcu opisz, jakie dodatkowe elementy powinna mieć biżuteria oraz dodaj zdjęcia poglądowe, jeśli je masz.

Możesz dodać też spersonalizowany grawer, opisać oryginalne ułożenie kamieni oraz określić niestandardową grubość pierścionka. Nie zapomnij wskazać rozmiaru. Tak przygotowany projekt przedstaw obsłudze lub prześlij w formie formularza na stronie internetowej i zaczekaj na kontakt konsultanta.


Pierścionki zaręczynowe na zamówienie można personalizować według własnego pomysłu

Dlaczego pierścionki zaręczynowe na zamówienie są tak wyjątkowe?

Mówi się, że w miłości liczą się gesty. Moment zaręczyn to jeden z najszczerszych gestów na wspólnej drodze życia. Spraw, by był wyjątkowy w każdym calu. Unikalny pierścionek zaręczynowy, który zaprojektujesz samodzielnie, z pewnością Ci w tym pomoże. Jeśli nie jesteś pewny efektu, przed zakupem poproś o wizualizację i wirtualną prezentację swojego projektu. Z takiego rozwiązania mogą korzystać wszyscy, który projektują pierścionki zaręczynowe na zamówienie od Savicki.


Personalizowany pierścionek na zamówienie to doskonały sposób na wyrażenie swoich uczuć

Taki pierścionek na zamówienie to znacznie więcej niż tylko wyjątkowa i efektowna biżuteria. To pamiątka na lata, która stanie się jednym z ważniejszych symboli głębokiej miłości. Dzięki temu, że sam zdecydujesz, jak dokładnie ma wyglądać ten podarunek, będzie on idealnie dopasowany do unikalnego stylu i gustu Twojej wybranki. Będzie też dowodem tego, jak bardzo cenisz ukochaną i że uważasz ja za wyjątkową – taki prezent jest jedyny w swoim rodzaju, nikt inny nie będzie miał drugiego takiego samego pierścionka. Nie zastanawiaj się i poświęć chwilę czasu na stworzenie wymarzonego projektu – Twoja przyszła narzeczona z pewnością to doceni.

Artykuły sponsorowane

12345
  Autopromocja  
Zobacz
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty