Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Masaż tajski to doskonały sposób na poprawę samopoczucia, pozbycie się stresu, zmniejszenie napięcia mięśni i stawów oraz uwolnienie się od chronicznych migren. Już 25 maja w Szczecinie otworzy się wyjątkowe miejsce, w którym będzie można zaznać odprężenia zarówno ciała jak i umysłu. Nowy salon masażu tajskiego Jasmine Oriental Massage & Spa znajduje się przy ul. Staromłyńskiej 5 w Szczecinie.

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, możesz podarować swojej Mamie chwilę odprężenia i zaprosić ją do nowo otwartego salonu masażu Jasmine Oriental Massage & Spa. Voucher upominkowy możesz odebrać osobiście lub pobrać go w formie bonu wygenerowanego w PDF - otrzymasz go od razu po zakupie na swój adres e-mail. Zakupu możesz dokonać na stronie: https://szczecin.jasminespa.pl/sklep/

Nowoczesny i luksusowy salon masażu będzie prawdziwą przystanią odprężenia i spokoju. W salonie zabiegi będą wykonywały profesjonalne masażystki, które kwalifikacje i doświadczenie nabywały w tajskich szkołach. Dzięki temu, potrafią dostosować technikę wykonywania zabiegów do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów oraz świadczyć usługi na najwyższym poziomie.


Bogata oferta masaży

W salonie Jasmine Oriental Massage & Spa – masaż tajski Szczecin, będzie można skorzystać z wielu masaży i rytuałów. Każdy z nich ma inne właściwości i powala osiągnąć inne rezultaty. Dlatego rodzaj zabiegu warto dostosować do indywidualnych potrzeb.

Tradycyjny masaż tajski

Jest to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów. Łączy akupresurę, ajuwerdę i jogę pasywną. Powstał na skutek koncepcji o energii przepływającej przez ciało człowieka, która działa prawidłowo tylko wtedy, gdy zachowana jest równowaga energetyczna. Dlatego większość masażu wykonywana jest w okolicy kanałów energetycznych. Dzięki temu, klasyczny masaż tajski obniża napięcie, harmonizuje emocje, relaksuje, uspokaja, wycisza, polepsza jakość snu i zwiększa odporność.

Masaż balijski

Masaż balijski jest połączeniem kilku technik relaksacyjnych: akupresury, aromaterapii i refleksologii. Polega na rytmicznym ugniataniu wyznaczonych partii ciała naprzemiennie płynnymi ruchami. Jego celem jest przywrócenie równowagi wewnętrznej oraz jedności duszy i ciała. Podczas masażu balijskiego w tle słychać relaksującą muzykę, a powietrzu unosi się zapach olejków eterycznych. Ten rodzaj masażu jest polecany osobom, które cierpią na dolegliwości związane z układem oddechowym, astmę oraz alergię. Dobrze sprawdzi się również u osób cierpiących na migreny, bóle głowy i zaburzenia snu.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to odprężający i rozluźniający zabieg. Jego głównym założeniem jest odblokowanie energii, tak aby mogła swobodnie przepływać przez kanały energetyczne. Masaż regeneruje organizm, niweluje zmęczenie, oczyszcza z toksyn, łagodzi bóle mięśni i stawów, dotlenia i odżywia skórę, zmniejsza obrzęki i poprawia krążenie limfy. Podczas zabiegu wykorzystuje się kamienie bazaltowe rozgrzane do temperatury około 50 stopni. Umieszcza się je w miejscach kontuzjowanych, podatnych na urazy i obrzęki. Następnie terapeutka w delikatny sposób przesuwa po skórze kamienie zanurzone w oliwie z oliwek i olejkach do aromaterapii.

Hinduski masaż głowy

Hinduski masaż głowy uznawany jest za niezastąpiony środek antydepresyjny i rozluźniający. Wykonywany jest na głowie, twarzy, szyi, ramionach, barkach i górnej partii pleców. Skutecznie eliminuje skutki zmęczenia, złego nastroju i samopoczucia. Poprawia ukrwienie skóry głowy, niweluje napięcie, wycisza, łagodzi bóle, pobudza wzrost włosów i wprawia w dobry nastrój. Świetnie sprawdzi się u osób, które mają problem z częstymi bólami głowy, szczeki i żuchwy, przewlekłym zapaleniem zatok, a także stresem i nerwowością.

Z zabiegów oferowanych przez Jasmine Oriental Massage & Spa już od 25 maja będzie można skorzystać w salonie przy ul. Staromłyńskiej 5/U2 w Szczecinie.

Więcej informacji o rodzajach masaży i ofercie salonu można znaleźć na stronie: https://szczecin.jasminespa.pl/.

Jasmine Oriental Massage & Spa

Adres: ul. Staromłyńska 5, 70-561, Szczecin

Telefon kontaktowy: 781 611 301.

Mapa dojazdu: https://maps.app.goo.gl/eaBCzJbiyKQzh84s9


Artykuły sponsorowane

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty