Halo stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo stadion
Kia Sorento stoi na szczycie gamy SUV-ów oferowanych przez Kia. To jest już czwarta generacja tego modelu, ale co istotne, nie jest to ewolucja, a rewolucja i to pod każdym względem. Sorento to komfortowy i niezwykle przestronny SUV dla 7 pasażerów dostępny z wydajnymi napędami hybrydowymi.

ip kia21 ret sorentohev cen 970x250 01c

Oferuje jeszcze większą przestronność wnętrza, lepsze osiągi i wydajność. Jest pierwszym samochodem skonstruowanym w oparciu o nową platformę podłogową, przeznaczoną dla nowej generacji średniej wielkości SUV-ów marki Kia.
Dzięki niej Sorento obecnej generacji dysponuje nie tylko większym nadwoziem, które zapewnia przestronniejsze wnętrze i większy bagażnik. Jest również jednym z najbardziej wszechstronnych i przestronnych SUV-ów dostępnych z trzema rzędami siedzeń.
Sportowy Ambasador Kia Polmotor Piotr Lisek jako pierwsza osoba w Polsce otrzymała kluczyki do najnowszej Kia Sorento. Sportowiec na codzień jak i na wyjazdy sportowe podróżuje za kierownicą flagowego SUVa marki Kia. Jest to samochód, który bez problemu pomieści sportowy ekwipunek znakomitego lekkoatlety.