Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Błażej Radler nie jest już piłkarzem Pogoni. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Błażej Radler nie jest już piłkarzem Pogoni. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Błażej Radler nie jest już piłkarzem Pogoni. Szczeciński klub rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z obrońcą, który nie rozegrał żadnego meczu w ekstraklasie.
Radler jest drugim zawodnikiem po Grzegorzu Boninie, który odchodzi z Pogoni po rundzie jesiennej.

Szczecińskiego beniaminka ekstraklasy opuszczą jeszcze bramkarz Bartosz Fabiniak, pomocnik Siergiej Mosnikov oraz napastnik Łukasz Zwoliński, który ma zostać wypożyczony do pierwszoligowej Arki Gdynia. Niewykluczone, że zespół opuści także Senegalczyk Traore, który w rundzie jesiennej zdobył tylko jednego gola.

Pogoń jest bliska pozyskania wychowanka Stali Szczecin grającego ostatnio w Ruchu Chorzów Pawła Lisowskiego oraz obrońcy Arki Gdynia 19-letniego Polaka urodzonego we Francji Juliena Tadrowskiego. Możliwy jest także powrót do Pogoni Mikołaja Lebedyńskiego - napastnika występującego w holenderskiej Rodzie Kerkrade. Działacze szczecińskiego klubu są też zainteresowani pozyskaniem Łukasza Brozia, ale przeszkodą w transferze mogą być zbyt duże wymagania finansowe Widzewa Łódź oraz samego zawodnika, który jest w reprezentacji Polski na mecz z Macedonią.

Na razie pierwszym nowym zawodnikiem, z którym Pogoń podpisała kontrakt jest pozyskany z trzecioligowej Gwardii Koszalin Japończyk Murayama.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty