logowanie » Środa, 28 stycznia 2015 roku.
Radio Szczecin » Wiadomości »

Szlachetna paczka pomogła ubogim w regionie

Do blisko 200 najuboższych rodzin w Zachodniopomorskiem dotarła "Szlachetna Paczka".

Do blisko 200 najuboższych rodzin w Zachodniopomorskiem dotarła "Szlachetna Paczka".
Do blisko 200 najuboższych rodzin w Zachodniopomorskiem dotarła "Szlachetna Paczka".
W pakunkach znalazły się artykuły pierwszej potrzeby, jedzenie oraz prezenty dla dzieci. Potrzebujące osoby wytypowały m.in. ośrodki pomocy rodzinie. Każdą wskazaną przez nie rodzinę wcześniej odwiedził wolontariusz. - Dzięki temu wiadomo, co dokładnie włożyć do paczki - mówi wolontariuszka Katarzyna Mieczkowska.

"Szlachetną Paczkę" od 12 lat organizuje krakowskie Stowarzyszenie Wiosna. Nasze miasto włączyło się do akcji już po raz szósty.
Każdą wskazaną przez nie rodzinę wcześniej odwiedził wolontariusz. - Dzięki temu wiadomo, co dokładnie włożyć do paczki - mówi wolontariuszka, Katarzyna Mieczkowska.

Wiadomości

Nie dostałeś mieszkania komunalnego? To ostatni momentTo ostatni dzień na odwołanie się od decyzji w sprawie przydziału mieszkań komunalnych w Szczecinie. Każdy, kto ma wątpliwości, powinien złożyć wniosek o ponowne przeliczenie punktów, które decydują o tym, kto dostanie klucze do lokalu.» więcej Wszyscy ludzie prezydenta na razie zostająPiotr Krzystek nie chce zmieniać współpracowników, na razie nie będzie żadnych roszad na stanowiskach zastępców prezydenta - poinformowała nas lakonicznie rzeczniczka Krzystka.» więcej Nie będą już strzelać w KijewieDecyzja zapadła, strzelnicy w podszczecińskim Kijewie nie będzie - informuje nas urząd miasta. Taki jest finał konfliktu toczącego się pomiędzy Szczecińskim Towarzystwem Strzeleckim a mieszkańcami, którzy uskarżali się na hałas.» więcej Środa ciepła i deszczowa [WIDEO] TVN Meteo/x-news TVN Meteo/x-news» więcej Awaria usunięta. Prąd wraca do mieszkań na PomorzanachPracownicy Enei usunęli awarię sieci, do której doszło we wtorek na szczecińskich Pomorzanach.» więcej Dwa auta zderzyły się pod Myśliborzem. Cztery osoby ranneCztery osoby zostały ranne w wypadku na drodze krajowej nr 26 pod Myśliborzem. We wtorek po południu zderzyły się tam dwa samochody osobowe.» więcej Pediatria w Zdrojach w nowoczesnej odsłonieKilkanaście nowoczesnych sal oraz nowe urządzenia medyczne do wykonywania badań pulmonologicznych i alergologicznych - tak wygląda teraz oddział pediatrii w szpitalu w Zdrojach.» więcej Radni sejmiku nie chcą prywatyzacji Polskiej Żeglugi BałtyckiejZachodniopomorski sejmik apeluje do rządu o wstrzymanie prywatyzacji Polskiej Żeglugi Bałtyckiej. "Nie możemy pozwolić na działania, które grożą utratą tej firmy" - czytamy w przyjętym głosami wszystkich radnych dokumencie.» więcej Najtańsza benzyna jest w Gryfinie3 złote i 95 groszy - tyle zapłacimy za litr benzyny lub oleju napędowego na dwóch stacjach paliw w Gryfinie. Według portalu cenapaliw.pl to najmniej w kraju.» więcej Marszałek: "Trudny budżet". Opozycja: "Budżet bezradności"Zachodniopomorski sejmik przyjął budżet województwa na 2015 rok. Dyskusja radnych trwała trzy godziny. Marszałek województwa, który przygotował plan wydatków regionu przyznawał, że "to budżet przejściowy, trudny i wymagający oszczędności" ...» więcej
1234567

FOTOGALERIA

Blok operacyjny na Pomorzanach po remoncie. Zobacz jak wygląda [ZDJĘCIA, WIDEO]
"Ten rząd tak daje popalić, że nie da się żyć" [ZDJĘCIA]
Holenderski rock zabrzmiał w studiu S-1 Radia Szczecin [ZDJĘCIA]
Wielkie wyburzanie na dworcu PKP [ZDJĘCIA]
Ferie w Szczecinie na bogato [ZDJĘCIA]
Pożegnali Edmunda Bałukę, legendę szczecińskich strajków [ZDJĘCIA]
Niesamowite wynalazki zawitały na Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory [ZDJĘCIA]
Wypadek przy szpitalu na Arkońskiej
NATO wyraźniej zaznaczy swoją obecność w Polsce [ZDJĘCIA, WIDEO]
Mieszkańcy o finale WOŚP: "Światełko do nieba to porażka" [ZDJĘCIA, WIDEO]
© Polskie Radio Szczecin SA. Wszystkie prawa zastrzeżone. Regulamin korzystania z portalu Polityka prywatności Biuletyn Informacji Publicznej