Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz

Overdose w Radiu Szczecin. Fot. Radio Szczecin
Overdose w Radiu Szczecin. Fot. Radio Szczecin
Overdose w Radiu Szczecin. Fot. Piotr Rokicki [Radio Szczecin]
Overdose w Radiu Szczecin. Fot. Piotr Rokicki [Radio Szczecin]
Szczecińska grupa rockowa Overdose zaprezentowała się podczas kolejnej odsłony naszego cyklu [3x1]. Koncertu zespołu można było posłuchać w piątkowej audycji "Schody do nieba" w Radiu Szczecin.
Panowie grają pod tą nazwą od listopada 2011 roku. Sporo koncertują w Szczecinie i okolicach, a ich dwa utwory znalazły się na składankach "Born in Szczecin".

Jak sami mówią: "jesteśmy przesiąknięci tą muzyką do szpiku kości. Gramy to, co w nas mocno siedzi, i to co chce z nas wyjść, a siedzą w nas rock'n'rollowe dranie".

"3x1" to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły oraz wokalistów. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję nagraniową do naszego studia koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam zespoły nagrywają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też wideoklip.
Overdose - From Nothin'. Realizacja: Mateusz Żegliński, Artur Bursakowski, Rafał Przybyłowicz, Krzysztof Kowalski, Piotr Sawiński [Radio Szczecin].
Overdose - We Are Here/Overdose Medley. Realizacja: Mateusz Żegliński, Artur Bursakowski, Rafał Przybyłowicz, Krzysztof Kowalski, Piotr Sawiński [Radio Szczecin].
Overdose - Rock'n'Roll Bastards. Realizacja: Mateusz Żegliński, Artur Bursakowski, Rafał Przybyłowicz, Krzysztof Kowalski, Piotr Sawiński [Radio Szczecin].

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty