Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Krzysztof Jałosiński rozmawiał na temat współpracy z partnerami podczas Światowego Forum Ekonomicznego w szwajcarskim Davos. Fot. Mat. Grupy Azoty
Krzysztof Jałosiński rozmawiał na temat współpracy z partnerami podczas Światowego Forum Ekonomicznego w szwajcarskim Davos. Fot. Mat. Grupy Azoty
Jeden z krajów arabskich jest zainteresowany współpracą z Grupą Azoty i wielomilionową inwestycją w Zakładach Chemicznych Police - powiedział w rozmowie z Radiem Szczecin wiceprezes zarządu Grupy Azoty.
Krzysztof Jałosiński rozmawiał na temat współpracy z partnerami podczas Światowego Forum Ekonomicznego w szwajcarskim Davos.

- Staramy się o współpracę finansową przy największej inwestycji, którą szykujemy dla "Polic". Mamy partnera, który chce finansowo wejść do tej inwestycji - mówi Jałosiński, który podkreśla, że rozmowy z partnerem na szczycie w Davos trwały kilka godzin. - Kontrakt na wielomilionową inwestycję nie dogaduje się jednak w godzinę lub dwie, ale jak dwie strony mówią, że chcą współpracować, to konkrety zawsze się dogada - dodaje Jałosiński.

Prawdopodobnie za dwa miesiące dowiemy się, kto jest partnerem planowanej inwestycji. Na razie wszystko jest objęte tajemnicą biznesową.

Szczyt w Davos trwa od środy do soboty. W konferencji bierze udział ponad dwa tysiące osób - naukowców, biznesmenów i polityków. Polski rząd reprezentuje minister finansów, Mateusz Szczurek.

W tym roku głównymi tematami szczytu są słaby wzrost gospodarczy strefy euro, spowolnienie ekonomii Chin oraz ocieplenie klimatu. Eksperci i politycy komentują też wprowadzenie minimalnej płacy w Niemczech i sytuację na wschodzie Ukrainy.
Krzysztof Jałosiński rozmawiał na temat współpracy z partnerami podczas Światowego Forum Ekonomicznego w szwajcarskim Davos.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty