Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Fot. Piotr Sawiński [Radio Szczecin]
Fot. Piotr Sawiński [Radio Szczecin]
Szczecińska grupa Bona Fides, poruszająca się między bluesem a rockiem, zagrała w naszym cyklu [3x1]. Rozmowy z zespołem oraz ich muzyki można było posłuchać w audycji "Schody do nieba".
Zespół powstał w 2009 roku. Musiał powstać bo mieli do zagrania koncert, mimo że faktycznie grupy jeszcze nie było. Po kilku dniach prób stanęli na scenie klubu Kontrasty... i tak się zaczęło. Zespół zdobył wyróżnienie na przeglądzie "Made in Szczecin" w 2010 r., a także wygrał internetowe głosowanie w ramach przeglądu "Born in Szczecin vol. 2" w 2011 r.

Przez lata zmieniał się skład grupy. Obecnie zespół Bona Fides tworzą: Mateusz Gracz, Jędrek Nowicki, Leszek Rawicki, Sylwek Umiński, Mariusz Zarzeczny, Jurand Żelazny.

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły oraz wokalistów. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję nagraniową do naszego studia koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam zespoły nagrywają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też wideoklip.
Realizacja: Radio Szczecin
Realizacja: Radio Szczecin
Realizacja: Radio Szczecin

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
12345
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty