Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

W Goleniowskim Parku Przemysłowym wkrótce powstanie 150 nowych miejsc pracy.
Uruchomienie swojego kolejnego projektu zapowiedziała firma Fiege, która dla zewnętrznego sklepu w jednej z wybudowanych na terenie GPP hal obsługuje sprzedaż zamówionych przez internet towarów. Teraz przejmuje kolejny obiekt, w którym prowadzić będzie zbliżoną działalność dla innego kontrahenta.

Jego nazwy firma na razie nie ujawnia, dla nas najważniejsze jest jednak to, że rozpoczęto już nabór pracowników - mówi Tomasz Banach, zastępca burmistrza gminy Goleniów.

- Zatrudnienie w tej pierwszej fazie szacuję na 150 miejsc pracy, z czego będą też dla osób niepełnosprawnych, z czego się bardzo cieszymy. Cała logistyka związana ze sprzedażą internetową - czyli od przyjmowania zamówień, poprzez wysyłki, ale również sporządzenie odpowiednich ofert do sprzedaży - wyjaśnia Banach.

Firma rozpocznie działalność w nowym obiekcie wiosną przyszłego roku.
Jego nazwy firma na razie nie ujawnia, dla nas najważniejsze jest jednak to, że rozpoczęto już nabór pracowników - mówi Tomasz Banach, zastępca burmistrza gminy Goleniów.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty