Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Od listopada na dyżur astronomiczny Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii będzie można przyjść co tydzień. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Od listopada na dyżur astronomiczny Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii będzie można przyjść co tydzień. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Będzie więcej okazji do podglądania nocnego nieba w szczecińskim obserwatorium. Od listopada na dyżur astronomiczny Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii będzie można przyjść co tydzień, a nie jak do tej pory dwa razy w miesiącu.
To ze względu na ogromne zainteresowanie dyżurami. Szczeciński oddział Towarzystwa Miłośników Astronomii organizuje je od września.

Teraz w każdą środę będzie można spojrzeć przez teleskop w obserwatorium Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, nauczyć się rozpoznawać gwiazdozbiory i porozmawiać o astronomii.

Dyżury są bezpłatne, ale wcześniej trzeba się zapisać. Szczegóły można znaleźć na stronie www.astronomia.szczecin.pl.
Relacja Elżbiety Bieleckiej.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty