Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
49 osób zatrzymała policja w ramach zabezpieczenia Sunrise Festival w Kołobrzegu. Jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej w Europie rozpoczął się w piątek.
Dotąd funkcjonariusze zatrzymali 32 osoby posiadające przy sobie narkotyki, głównie amfetaminę, marihuanę i kokainę. Od początku weekendu policja wylegitymowała prawie 2400 osób i nałożyła blisko 700 mandatów karnych, najczęściej za sprawy porządkowe.

Funkcjonariusze przeprowadzili również 1500 kontroli drogowych. Wpadło 27 kierowców prowadzących po spożyciu alkoholu lub narkotyków. Zatrzymano 25 praw jazdy i 50 dowodów rejestracyjnych.

Mieszkańcy Kołobrzegu z jednej strony narzekają na hałas, ale z drugiej - jak mówią - są przyzwyczajeni, bo impreza odbywa się od 15 lat. - Jest ciężko. Nie można spać - komentuje jeden z mieszkańców. - Normalnie. Jak co roku od 15 lat. Trochę głośno, ale da się wytrzymać - oceniają kolejni.

Sunrise Festival zakończy się w poniedziałkowy poranek.
Mieszkańcy Kołobrzegu z jednej strony narzekają na hałas, ale z drugiej - jak mówią - są przyzwyczajeni, bo impreza odbywa się od 15 lat.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty