Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Juwenalia 2018 w Szczecinie. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Juwenalia 2018 w Szczecinie. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Juwenalia w Szczecinie przebiegły spokojnie - tak miniony weekend, w który odbywało się święto studentów, podsumowała policja.
Trzy dni koncertowe zgromadziły na Łasztowni tysiące ludzi. Jak informuje Anna Gembala z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, poza mężczyzną, który w sobotę pod wpływem alkoholu wszedł na wysięgnik przymocowany do przęsła Trasy Zamkowej, nie było poważnych zgłoszeń.

- Później, kiedy wytrzeźwiał, rozmawiając z policjantami sam złapał się za głowę i nie wiedział jak mógł zrobić coś tak nieprzewidywalnego. Tak naprawdę chciał się chyba popisać przed swoimi znajomymi. Mężczyzna ten najpierw trafił do Miejskiej Izby Wytrzeźwień, a później na komisariat. Został ukarany mandatem w wysokości 200 złotych - mówi Anna Gembala.

Szczecińskie juwenalia trwały od czwartku do soboty. Na scenie rozstawionej na Łasztowni wystąpiło prawie 20 wykonawców, między innymi: Agnieszka Chylińska, Dżem, Krzysztof Krawczyk, Paluch i O.S.T.R.
Jak informuje Anna Gembala z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, poza mężczyzną, który w sobotę pod wpływem alkoholu wszedł na wysięgnik przymocowany do przęsła Trasy Zamkowej, nie było poważnych zgłoszeń.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty