Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Podczas Światowych Dni Morza, Polska złożyła akces do władz Międzynarodowej Organizacji Morskiej. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Podczas Światowych Dni Morza, Polska złożyła akces do władz Międzynarodowej Organizacji Morskiej. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej przekazał flagę Światowych Dni Morza przedstawicielowi Republiki Kolumbii. To w Cartagenie, w przyszłym roku, odbędzie się kolejne spotkanie branży morskiej.
Podczas ceremonii zakończenia Światowych Dni Morza Akademia Morska w Gdyni podpisała list intencyjny o współpracy z Narodową Administracją Morską Republiki Kolumbii.

Flagę Światowych Dni Morza z rąk Ministra Gospodarki Morskiej - Marka Gróbarczyka odebrał wiceadmirał Mario German Rodriguez Viera z Republiki Kolumbii.

Polska to kraj z ogromnym potencjałem gospodarki morskiej, jak mówił Minister Marek Gróbarczyk.

- Jestem przekonany, że obecność tu w Szczecinie tak licznych zagranicznych delegacji i przedstawicieli biznesu przyniesie nam w przyszłości wymierne efekty naszej współpracy - podsumowywał Marek Gróbarczyk.

Uczestnicy Światowych Dni Morza zwiedzili w piątek terminal gazu skroplonego w Świnoujściu, jak opowiada wiceprezes Gaz Systemu - Artur Zawartko.

- Konferencja bardzo interesująca, mówi o najnowszych trendach w gospodarce morskiej, ale również o wpływie gospodarki morskiej na inne gałęzie i inne branże - powiedział Artur Zawartko.

Podczas Światowych Dni Morza, Polska złożyła akces do władz Międzynarodowej Organizacji Morskiej.
Relacja Grzegorza Gibasa

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty