Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Sylwester Chruszcz. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Sylwester Chruszcz. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Traktuje wydarzenia we Francji, jako dowód na podwójne standardy obecnych elit Unii Europejskiej. Szczeciński poseł koła Wolni i Solidarni Sylwester Chruszcz zwracał uwagę, że ci sami ludzie, którzy krytykują Polskę, przymykają oczy na "nazim", czyli brutalność policji w Paryżu.
- Policja francuska nie tylko zrzuca z wózków niepełnosprawnych i ich katuje, ciągnie kobiety za włosy i maltretuje, wyciąga uczniów z gimnazjów. Ale także ciągnie się sędziów za togi, wyrzuca się ich sprzed sądów. Jeśli w Polsce idzie 200 tysięcy ludzi na marszu niepodległości, piękne rodziny, kombatanci, to elity zachodniej Europy mówią, że to są faszyści. A to co dzieje się we Francji, to już jest czysty nazizm, to jest rzecz antydemokratyczna - mówi Chruszcz.

Środowiska, które odpowiadają za stagnację Unii Europejskiej i Brexit, a których emanacją jest prezydent Francji Emanuel Macron: ten establishment odpowiedzialny za zły stan Europy się nie utrzyma - mówił też poniedziałkowej w "Rozmowie pod krawatem" szczeciński poseł. Zdaniem Chruszcza, dowodem na to jest chociażby przejęcie rządów we Włoszech przez siły, które krytykują obecnie władających Unią Europejską.
Szczeciński poseł koła Wolni i Solidarni Sylwester Chruszcz zwracał uwagę, że ci sami ludzie, którzy krytykują Polskę, przymykają oczy na "nazim", czyli brutalność policji w Paryżu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty