Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
Zobacz

Przemysław Słowik. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Przemysław Słowik. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Podnosimy się po ostatnich "perturbacjach" - tak sytuację Nowoczesnej komentuje nowy przewodniczący partii w mieście Przemysław Słowik.
Jednocześnie nie zaprzeczył stwierdzeniu, że jest "stronnikiem" wyrzuconego wcześniej z ugrupowania, skonfliktowanego z władzami Nowoczesnej posła Piotra Misiły.

A w "Rozmowach pod krawatem" polityk, którego właśnie wybrano na przewodniczącego w mieście - zapewniał, że Nowoczesna odegra jeszcze doniosłą rolę w polskiej polityce - jednocześnie zastanawiał się, pod czyim przewodnictwem, także w naszym regionie.

- Czy pod przewodnictwem Katarzyny Lubnauer? Myślę, że to zweryfikują struktury, to zweryfikują ludzie. Dobrym zwyczajem jest poddać się weryfikacji struktur. Jeśli chodzi o samego przewodniczącego Lubczyka, to myślę, że to jego decyzja czy jest gotowy poddać się weryfikacji po wyborach - powiedział Słowik.

Kiedy odbędą się wewnętrzne wybory w Nowoczesnej? Tego Przemysław Słowik - jak tłumaczył - nie wie.
Podnoszą się po ostatnich "perturbacjach" - tak sytuację Nowoczesnej komentuje nowy przewodniczący partii w mieście Przemysław Słowik.

Dodaj komentarz 6 komentarzy

Święta to czas zarówno życzeń, jak i marzeń, więc w tę konwencję wpasował się gość programu.
Co się może zmienić w grupie urodzonych nierobów, nic
Tuz inteljgencji w akcji
Szanowny panie radny , nim do tego dojdzie , to tu na miejscu będziesz pan miał już za niedługo okazję wykazać się w działaniu - powtarzam w działaniu , a nie w gadaniu .
A z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę panu wielu sukcesów tam w Radzie Miasta tam gdzie będziesz pan miał duże oj duże pole do popisu.
z poważaniem
I cóż tu dodać, i cóż tu ująć, znów pan redaktor był tendencyjny i się czepiał i koniec i "." kropka bez "N" tak jak bezNadzieja intelektualna niektórych BEZradnych. Nie me szczęścia nasze kochane miasto, ale może zawsze być stolicą kabaretu (tego z niższej pułki).
Mam nieodparte wrażenie graniczące z pewnością że Pan Prowadzący nawet nie sili się i nawet nie udaje obiektywności, bezstronności co powinno cechować prawdziwego DZIENNIKARZA, a nie uzurpującego sobie prawo do tytułu dziennikarza. Po rozmowie z przewodniczącym "N" z P. Słowikiem miałem wrażenie że zaproszony Gość był tylko ...rekwizytem w królestwie Pana Prowadzącego. Pan Prowadzący sam odpowiadał na pytania zadawane Gościowi, sam komentował i przerywając co słowo wygłaszał swoje tyrady. Panie ..."dziennikarzu", a na jaki ci... panu jakiś Goście, se pan da radę sam, se wygłosi swoją opinię, se odpowie na swoje pytania (właściwie!!!) se sam skomentuje, se będzie zachwycony swoją "profesjonalnością".

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty