Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Blackout w Radiu Szczecin - Koncert Anity Lipnickiej. Graf. Łukasz Rabikowski [Radio Szczecin]
Blackout w Radiu Szczecin - Koncert Anity Lipnickiej. Graf. Łukasz Rabikowski [Radio Szczecin]
Koncertem Anity Lipnickiej rozpoczniemy projekt "Blackout" w Radiu Szczecin. To cykl koncertów akustycznych z udziałem publiczności, który będzie realizowany w radiowym studiu S-1.
Nazwa nawiązuje do awarii prądu jaka miała miejsce w Szczecinie w 2008 roku. Spotkania z publicznością odbędą się w kameralnych warunkach, w sali stylizowanej na nastrojowy, intymny klub.

Jak podkreślała Anita Lipnicka będzie to dla niej wyjątkowe wydarzenie.

- To pierwsza w życiu taka trasa, którą sobie wymyśliłam, że zagram. W planach jest dużo niespodzianek. Będziecie mogli kochani słuchacze Radia Szczecin, usłyszeć piosenki w bardzo nietypowych aranżacjach - zaprasza Anita Lipnicka.

Koncert Anity Lipnickiej w ramach projektu "Blackout" odbędzie się już 26 Stycznia o godzinie 19. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można kupić na stronie bilety.fm. Na naszej antenie będzie również okazja, żeby zdobyć je w konkursie - słuchajcie uważnie Radia Szczecin.

Anita Lipnicka w ramach poprzedniej trasy koncertowej "Miód i dym" odwiedziła ponad 30 miast. Nowa koncepcja jest dla niej rewolucyjna - to pierwszy raz w historii, kiedy artystka wyrusza w trasę akustyczną. W takiej wersji zabrzmią największe przeboje z jej 25-letniej kariery oraz najważniejsze według Lipnickiej utwory innych artystów.
Jak podkreślała Anita Lipnicka będzie to dla niej wyjątkowe wydarzenie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty