Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Szczeciński aquapark. Mat. www.fabrykawody.eu
Szczeciński aquapark. Mat. www.fabrykawody.eu
W przeddzień otwarcia ofert w przetargu na budowę Fabryki Wody zastępca prezydenta Szczecina liczy, że uda się zmieścić w planowanym budżecie.
Michał Przepiera, który jest odpowiedzialny za miejskie inwestycje mówił o tym w "Samorządowej przeplatance" Radia Szczecin. W grudniu, w tym samym paśmie przyznał, że spodziewa się wysokich cen.

Termin otwarcia ofert na budowę aquaparku był kilka razy przesuwany. Było w nim blisko 650 pytań i odpowiedzi. Nie jest to bez znaczenia - wskazywał Przepiera.

- To znaczy, że jest zainteresowanie przetargiem; i dobrze! Liczę na kilka ofert. Przesunięcie terminu wynikało również z tego, że była o to prośba ze strony oferentów. Następnie cena: jak mówiłem, podamy w piątek koszty, które szacujemy. Zobaczymy jak rynek na to zareaguje. Za kilkanaście godzin będziemy mieli informację czy jesteśmy w tej cenie czy nie. Ja mam nadzieję, że tak - wierzy Przepiera.

Ostanie szacunki mówią o ponad 200 mln złotych. Wcześniej było to około 150. Oferty na budowę aquaparku można składać do piątku do południa.
- To znaczy, że jest zainteresowanie przetargiem; i dobrze! Liczę na kilka ofert. Przesunięcie terminu wynikało również z tego, że była o to prośba ze strony oferentów. Następnie cena: jak mówiłem, podamy w piątek koszty, które szacujemy. Zobaczymy jak ry

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty