Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
argum.eu
autopromocja
Krzywda - Marek Stelar w Radiu Szczecin

Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Tomasz Grodzki. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Tomasz Grodzki. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Sprawę Grodzkiego kwituje cytatem z Pana Tadeusza: "Głupi niedźwiedziu! gdybyś w mateczniku siedział, Nigdy by się o tobie Wojski nie dowiedział" - mówił w "Rozmowie pod krawatem" radny Prawa i Sprawiedliwości, Leszek Duklanowski.
Obaj znają się z rady miasta, gdy obecny marszałek Senatu, Tomasz Grodzki był szefem klubu radnych PO. Poprosiliśmy Duklanowskiego o komentarz w sprawie kilkunastu osób, które opowiedziały nam o dawaniu pieniędzy prof. Grodzkiemu.

- Żeby zacytować Adama Mickiewicza: "Głupi niedźwiedziu! gdybyś w mateczniku siedział, Nigdy by się o tobie Wojski nie dowiedział". Tak jak kiedyś powszechne było, że w miejscu pracy, w biurze można było palić papierosy..., dzisiaj tego nie można, bo zmieniły się uwarunkowania. Było pewne przyzwolenie w latach PRL na takie bonusy, na takie zachowania - odpowiadał Duklanowski.

Publikujemy kolejne nagrania z osobami, które zgłosiły się do Radia Szczecin i opowiedziały, jak zapłaciły 5 tys. złotych za dodatkową opiekę na oddziale ordynatora Tomasza Grodzkiego.
- Żeby zacytować Adama Mickiewicza: "Głupi niedźwiedziu! gdybyś w mateczniku siedział, Nigdy by się o tobie Wojski nie dowiedział".

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty