Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Prezydent Szczecina przyłączył się do inicjatywy #pompujedlafranka. źródło: https://www.facebook.com/PrezydentSzczecina
Prezydent Szczecina przyłączył się do inicjatywy #pompujedlafranka. źródło: https://www.facebook.com/PrezydentSzczecina
Prezydent Szczecina przyłączył się do inicjatywy #pompujedlafranka. To internetowa akcja, która ma pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie 8-miesięcznego Franka Kępy. Chłopiec choruje na zanik mięśni.
Wyzwanie polega na tym, że każda nominowana osoba musi wpłacić 10 zł na zbiórkę dla Frania, zrobić 10 pompek i nominować kolejne osoby do udziału.

Każdy na Facebooku zamieszcza film z tego, jak wykonuje zadanie. Tak zrobił też Piotr Krzystek.

- Dziesięć pompek plus drobna wpłata na rzecz jego zdrowia, jego rehabilitacji. Zachęcam was do tego, wszystkich nominuję. Wykonam pompki mając nadzieję, że w domach będziecie mogli w taki sposób w projekcie uczestniczyć - wierzy prezydent.

Przy okazji złożył mieszkańcom świąteczne życzenia.

- Wykorzystajmy ten czas, żeby zadzwonić, wysłać SMS-a, wesprzeć dobrym słowem tych, którzy tego wsparcia potrzebują. Pamiętajmy przy okazji świąt o pomocy tym wszystkim, którzy nie mogą pójść po zakupy, zadbać o swoje sprawy z uwagi na wiek, chorobę i zagrożenie. To dobry czas byśmy pokazali przyjacielską, serdeczną twarz - apelował Piotr Krzystek.

Link do zbiórki na leczenie Franka.


Wykonam pompki mając nadzieję, że w domach będziecie mogli w taki sposób w projekcie uczestniczyć - wierzy prezydent.
To dobry czas byśmy pokazali przyjacielską, serdeczną twarz - apelował Piotr Krzystek.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty