Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Jeszcze w tym roku ogłosimy przetarg na modernizację stadionu Arkonii - zapewnia zastępca Prezydenta Szczecina Michał Przepiera.
Inwestycja wygrała w jednej z kategorii Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. - Projekt jest już gotowy - mówi Michał Przepiera. - Prace nad tym projektem trochę trwały, a to z tego względu, że pewne kwestie, jeśli chodzi o warunki gruntowe okazały się skomplikowane, a także sprawy dotyczące pobliskiej inwestycji związanej z przebudową ulicy Arkońskiej.

W budżecie obywatelskim inwestycje wyceniono na 5 mln złotych. By modernizacje przeprowadzić kompleksowo, potrzeba ponad 13 mln - takie pieniądze mamy w budżecie - dodał zastępca prezydenta. - Będą funkcje sportowe. Tam jest siłowania street workoutu od strony Syrenich Stawów, boiska treningowe, boiska ze sztuczną nawierzchnią.

Przetarg ma być ogłoszony jesienią. Jeśli uda się go rozstrzygnąć bez przeszkód, prace powinny ruszyć na początku przyszłego roku.
Inwestycja wygrała w jednej z kategorii Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. - Projekt jest już gotowy - mówi Michał Przepiera.
W budżecie obywatelskim inwestycje wyceniono na 5 mln złotych. By modernizacje przeprowadzić kompleksowo, potrzeba ponad 13 mln - takie pieniądze mamy w budżecie - dodał zastępca prezydenta.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty