Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. pixabay.com / fernandozhiminaicela (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / fernandozhiminaicela (CC0 domena publiczna)
Jak informuje zachodniopomorski sanepid, 14 nowych zakażonych koronawirusem to mieszkańcy Szczecina, Świnoujścia i powiatów stargardzkiego, koszalińskiego, kołobrzeskiego, łobeskiego, wałeckiego i pyrzyckiego.
Zakażeni w regionie:
Powiat stargardzki – 3 osoby (młoda kobiety, młody mężczyzna, mężczyzna w średnim wieku)
Powiat koszaliński + Koszalin – 3 osoby (2 młodych mężczyzn, mężczyzna w średnim wieku)
Powiat kołobrzeski – 1 osoba (młody mężczyzna)
Powiat pyrzycki – 1 osoba (mężczyzna w średnim wieku)
Świnoujście – 1 osoba (mężczyzna w średnim wieku)
Powiat wałecki – 1 osoba (dziecko)
Powiat łobeski – 1 osoba (kobieta w średnim wieku)
Szczecin – 2 osoby (mężczyzna w średnim wieku, młoda kobieta)
Powiat policki – 1 osoba (młody mężczyzna)

Od początku epidemii w regionie zakaziło się 913 osób, a 23 zmarły.

W całym kraju jest 715 nowych przypadków, najwięcej w województwach małopolskim, śląskim i mazowieckim. 9 osób zmarło.

Dodaj komentarz 4 komentarze

W Europie są kraje, które nie zgłupiały i dzieci, młodzież kształcą się aby rozwijać silne, mocne i mądre społeczeństwo. Zarażaliśmy się chorobami przenoszonymi drogą kropelkową wszędzie. Macie jednak wierzyć, że szkoły są bardziej niebezpieczne w przeciwieństwie do zatłoczonych marketów, kolejek przed budką z lodami czy brodzeniu w morzu obok siebie! Rozwijać się będzie społeczeństwo telewizyjne, które nie będzie dociekać prawdy tylko przekazywać kłamstwo narzucone, które dla nich będzie prawdą. Marginalne „nauczanie” ma doprowadzić do wyszkolenia młodego społeczeństwa, które podatne będzie/ jest na manipulację. Sterowanie ludźmi, „programowanie ich”, ogłupianie młodego społeczeństwa, niszczenie karier sportowych, to jest cel większości obecnych tzw. polityków. Im głupsze społeczeństwo tył łatwiej się nami będzie rządzić! Systematycznie powtarzane kłamstwo staje się PRAWDĄ.
Za chwilę każą Wam skakać na główkę z 10 piętra bo to rzekomo uchroni przed chorobami to ludzie zaczną to robić!! Dla wielu jedyną prawdą jest to co usłyszą od tzw. ekspertów telewizyjnych i radiowych. Jak mantrę, powtarzają wymyślone bzdury nie poparte badaniami naukowymi. Przepraszam, oni nazywają to badaniami ale nic nie pokazują. Stworzone przez nich symulacje komputerowe pokazują to co macie zobaczyć, bo chcieli i wywołali na całym Świecie PANDEMIĘ ale strachu, złowrogości międzyludzkiej, braku empatii, współczucia. Mam dość kłamstw WHO, latającego nietoperza i łuskowca. Panie ministrze zdrowia – wycofuje swoje poparcie dla Pana. Okłamał mnie Pan. Skoro mówi Pan, że nie nosi maski bo jest zdrowy, to ja też jaj nie noszę, od samego początku! Jak można siłą, pod przymusem „wyszczepić wszystkich ludzi!”. Nie ma stanu nadzwyczajnego w Polsce a ograniczają moje swobody obywatelskie. Jest to niezgodne z konstytucją.
Przestańcie siać panikę i rozprzestrzeniać fałszywe informacje na temat tego koronaświrusa!!! Jeżeli testy są fałszywie dodatnie lub fałszywie ujemne, to o jakich zakażeniach mowa?
a teraz

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty